DomůUFCConor McGregor se ostře navezl do Daniela Cormiera. Ten si to však...

Conor McGregor se ostře navezl do Daniela Cormiera. Ten si to však nenechal líbit

Daniel Cormier se před několika dny nechal slyšet, že urážlivé příspěvky Conora McGregora na sociálních sítích jsou v jeho případě jakýmsi voláním či žádostí o pomoc. A netrvalo to dlouho a na Conorovu mušku se dostal i sám “DC”.

Zdroj: Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

Conor McGregor na svých sociálních sítích umístil několik urážlivých postů, které však následně smazal. Nicméně, co se jednou dostane na internet, to jen tak nezmizne. Níže si tak můžete přečíst, co McGregor adresoval Cormierovi.

“Daniel Cormier je tlustá špína. Každým dnem je na tom hůř a hůř. Bůh mu žehnej. Představil se opilý na mediální akci, a to den předtím, než komentoval můj zápas. Pracovat opilý během mediálního dne? Jen den předtím, než máte komentovat největší zápas v historii?”

“Pro komentátora je taková věc na vyhazov. Hrozné! Během mediální akce si říhnout do mikrofonu. Den před komentováním velkého zápasu? Myslí to ten chlap vážně? Ostuda.”

“Tvoje tělesná hmotnost a životní styl jsou hrozné. A teď jsi den před komentováním mého turnaje opilý v práci? Ubohé. Dobro vždy porazí zlo! Nebyl jsem si jistý, jestli jsi zlý. Teď vím, že jsi falešný.”

McGregor narážel na Cormierovo mediální vystoupení během vážení před turnajem UFC 264 poté, co DC vypil pivo s redaktorkou Laurou Sanko. Bylo to však v rámci pravidelné show při vážení, během které štáb UFC soutěžil v několika disciplínách. Bylo to tedy součástí programu. Je pravda, že Daniel si krátce po vypití piva říhl, ale je také pravda, že jeho stav měl k opilosti daleko.

A jak na McGregorovy urážky reagoval sám Daniel Cormier?

“Takže McGregore! Dobře mě teď poslouchej kolego. Přestaň se o mě starat. Nedělej si starosti s tím, co říkám. Nedělej si starosti s tím, jak se oblékám nebo jak vypadám. Dělej si starosti s týpky, kteří ti nakopou zadek pokaždé, když vstoupíš do klece.”

“Pokud jde o samotné MMA, neměl by ses starat o mě. Já jsem ukončil kariéru a užívám si života. Ty by ses měl přestat flákat na internetu a měl by ses zamyslet nad tím, jak porážet bojovníky, proti kterým nastupuješ.”

Na závěr pak “DC” ještě dodal:

“Ve skutečnosti se s Conorem McGregorem přátelit nepotřebuji, takže je mi v podstatě jedno, co o mně říká. Budu dál dělat svou práci. Když si zaslouží pochvalu, dostane ji a když si zaslouží kritiku, bude kritizován.”

Zdroj: Twitter Conor McGregor | Twitter Daniel Cormier | MMA Fighting


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ