DomůCZ/SK MMAVojto Barborík před debutem v KSW: Mým cílem je pás šampiona

Vojto Barborík před debutem v KSW: Mým cílem je pás šampiona

Vojto Barborík se už zítra poprvé představí v polské organizaci KSW. Během setkání s médii se bojovník rozpovídal o svém soupeři, o pocitech z nové organizace a především dal jasně najevo, že jeho cílem je pás šampiona pérové váhy KSW.

Zdroj: Oktagon MMA

Vojto se už tuto sobotu, na turnaji KSW 60, utká s Krzysztofem Klaczekem. Jaké jsou jeho pocity a jak se na svou premiéru v polské organizaci těší? Na tyto a jiné dotazy Vojto Barborík odpovídal novinářům během rozhovoru před svým debutem v KSW.

Zdroj: Inthecage | Youtube InTheCagePL

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ