DomůSázení na MMAUFC Fight Night: Waterson vs. Hill - Tipy podle Marka Berga

UFC Fight Night: Waterson vs. Hill – Tipy podle Marka Berga

Ve spolupráci s Markem Bergem z Czech MMA Association (MMAA), jsme si pro vás připravili tipy na víkendový turnaj UFC Fight Night: Waterson vs. Hill, který se uskuteční v americkém Las Vegas.

Embed from Getty Images

Jak tedy Marek vidí šance jednotlivých zápasníků?

115 lbs: Michelle Waterson (17-8) vs. Angela Hill (12-8)

Waterson má jeden z nejlepších postojů v divizi, ale soupeřka to bude chtít vzít na zem. Hill však dokáže být nebezpečná i v postoji. Můj tip je Hill na body.

155 lbs: Khama Worthy (16-6) vs. Ottman Azaitar (12-0)

Oba dva jsou vynikající postojáři s kvalitním pohybem a tenhle zápas bude za mě nejlepší z karty . Můj tip je Azaitar.

125 lbs: Andrea Lee (11-4) vs. Roxanne Modafferi (24-17)

Lee jde po 2 prohrách. Je lepší zápasnicí v postoji. Je přesnější, jistější na nohou. Je moje favoritka. Modafferi je spíš bojovnice, která ustupuje a trefuje z ústupu. Za mě není přesvědčivá.

205 lbs: Ed Herman (24-14) vs. Mike Rodriguez (11-4)

Herman je MMA veterán. Má na kontě skoro 40 profi zápasů. Je to všestranný wrestler s celkem kvalitním pohybem. Jeho soupeř je postojář. Hodně bojuje na dálku a jeho slabinou bude zem. Taky je na tom hůř silově. Můj tip je Herman.

145 lbs: Billy Quarantillo (14-2) vs. Kyle Nelson (13-3)

Quarantilo nedávno porazil Carlyla. Je kvalitní v postoji. Hodně pohyblivý, energický. Má kvalitní obranu proti strhům. Soupeř je v postoji defenzivní. Moc nevyniká ani na zemi. Za mě Quarantillo jasný favorit.

135 lbs: Julia Avila (8-1) vs. Sijara Eubanks (5-4)

Eubanks naposledy porazila Moraes, ale výkon to byl hodně opatrný. Soupeřka bude velká favoritka. Jak v pohybu, tak síle i úderech je jinde. Za mě Avila.

155 lbs: Roosevelt Roberts (10-2) vs. Kevin Croom (21-12)

Croom debutuje, ale zápasil v Bellatoru a  LFA. Je to zápasník, který hodně sází na pohyb a výbušnost. Tady si myslím, že to úplně nepůjde, protože soupeř je vyšší a bude si to hlídat a tzv. ho vypinká na dálku. Za mě Roberts.

155 lbs: Alan Patrick (15-2) vs. Bobby Green (26-10-1)

Green je všestranný zápasník a jeho soupeř od roku 2018 nebojoval, takže si myslím ze favoritem bude Green.

155 lbs: Jalin Turner (9-5) vs. Brok Weawer (15-5)

Souboj kvalitního boxera proti techničtějšímu zápasnikovi. Za mě vsadím na techniku a tvrdost Weavera.

170 lbs: Bryan Barberena (14-7) vs. Anthony Ivy (8-3)

Barberena jde do zápasu jako favorit, i když jeho zápasová bilance z posledních soubojů dobrá není. Ovšem jeho soupeř je na tom ještě hůře. Vsadím na tvrdost a sílu Barbereny.

125 lbs: Sabina Mazo (8-1) vs. Justine Kish (7-2)

Kish, která naposledy porazila Lucku Pudilovou na body, je dobrá v postoji, což vychází z jejího působení v thaiboxu a celkem dobře brání strhy. Soupeřka je určitě lepší strikerka a hodně používá wrestling a je lepší určitě i v pohybu. Za mě je Mazo jasná favoritka.

265 lbs: Alexander Romanov (11-0) vs. Roque Martinez (15-5-2)

Pro oba debutové UFC a parádní zápas. Martinez jde z Rizinu. Jeho soupeř je neporažený borec, který je v zápase hodně aktivní i technicky zajímavý. V kleci bude navíc větší a těžší. Můj favorit je Romanov.

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Zdroj: vlastní text

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ