DomůCZ/SK MMAOKTAGON ruší turnaj v Ostravě! Co dál?

OKTAGON ruší turnaj v Ostravě! Co dál?

V posledních dnech dochází v České republice k velkému nárůstu pozitivních případů nemoci Covid 19 a česká vláda tak zavádí nová opatření, která se výrazně dotknou i domácí MMA scény.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Stále se sice může zaplnit 100% kapacity haly, ale jen za předpokladu, že se akce zúčastní pouze očkovaní a ti, kteří nemoc v posledních 180 dnech prodělali.

Organizace OKTAGON MMA tak musela přistoupit k nelehkým krokům a již podruhé se odkládá turnaj v Ostravě a OKTAGON 16 respektive 29 je tak znovu v nedohlednu. Plánovaná karta však zůstává v platnosti a turnaj se opět přesune do Pevnosti Brno – brněnské haly Zoner BobbyHall. I tam se sice fanoušci dostanou, ale proti Ostravar Aréně je to slabý odvar. O očekávanou bitvu Kozma vs. Buchinger však nepřijdeme.

Co tedy s turnajem v Ostravě? Aktuálně je odložen na neurčito, ale současná opatření mají platit do února až března příštího roku, takže turnaj můžeme očekávat nejdříve v těchto měsících. Ve spojitosti s tímto krokem se tak nabízí otázka, co bude s turnajem OKTAGON 30, který se plánuje na konec letošního roku v pražské O2 areně. V Praze není situace tak špatná jako na Moravě, ale i tak zde platí stejná opatření, která se vzhledem k aktuální situaci rozhodně neuvolní. Čeká nás jeden z těchto scénářů:

1. Turnaj se stejně jako ten v Ostravě odloží a zápasová karta se přesune do Pevnosti Brno

2. Turnaj se uskuteční v O2 areně s daleko menší kulisou

My samozřejmě doufáme, že se situace co nejrychleji zlepší a uvidíme opět plné haly fanoušků.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ