Sobota, 28 května, 2022
DomůCZ/SK MMAOKTAGON ruší turnaj v Ostravě! Co dál?

OKTAGON ruší turnaj v Ostravě! Co dál?

V posledních dnech dochází v České republice k velkému nárůstu pozitivních případů nemoci Covid 19 a česká vláda tak zavádí nová opatření, která se výrazně dotknou i domácí MMA scény.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Stále se sice může zaplnit 100% kapacity haly, ale jen za předpokladu, že se akce zúčastní pouze očkovaní a ti, kteří nemoc v posledních 180 dnech prodělali.

Organizace OKTAGON MMA tak musela přistoupit k nelehkým krokům a již podruhé se odkládá turnaj v Ostravě a OKTAGON 16 respektive 29 je tak znovu v nedohlednu. Plánovaná karta však zůstává v platnosti a turnaj se opět přesune do Pevnosti Brno – brněnské haly Zoner BobbyHall. I tam se sice fanoušci dostanou, ale proti Ostravar Aréně je to slabý odvar. O očekávanou bitvu Kozma vs. Buchinger však nepřijdeme.

Co tedy s turnajem v Ostravě? Aktuálně je odložen na neurčito, ale současná opatření mají platit do února až března příštího roku, takže turnaj můžeme očekávat nejdříve v těchto měsících. Ve spojitosti s tímto krokem se tak nabízí otázka, co bude s turnajem OKTAGON 30, který se plánuje na konec letošního roku v pražské O2 areně. V Praze není situace tak špatná jako na Moravě, ale i tak zde platí stejná opatření, která se vzhledem k aktuální situaci rozhodně neuvolní. Čeká nás jeden z těchto scénářů:

1. Turnaj se stejně jako ten v Ostravě odloží a zápasová karta se přesune do Pevnosti Brno

2. Turnaj se uskuteční v O2 areně s daleko menší kulisou

My samozřejmě doufáme, že se situace co nejrychleji zlepší a uvidíme opět plné haly fanoušků.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
65SledujícíSleduj

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY