DomůOstatníNa hospodu Conora McGregora v Irsku někdo zaútočil zápalnými lahvemi

Na hospodu Conora McGregora v Irsku někdo zaútočil zápalnými lahvemi

Podnik Conora McGregora se stal terčem ošklivého útoku. Podle britských médií se The Black Forge Inn, McGregorova luxusní hospoda, stala terčem útoku zápalnými lahvemi, běžně označovanými jako Molotovovy koktejly. Hospoda je také místem nechvalně proslulé McGregorovy rvačky se starým mužem.

Zdroj: Andrius Petrucenia, CC BY-SA 2.0, via Wikimedia Commons

McGregor v té době na místě nebyl, ačkoli často bývá. Žádná zranění ani škody nebyly hlášeny.

“Nějací zločinci se, bez jakéhokoli důvodu, pokusili způsobit škodu v hospodě Black Forge Inn,” uvádí se v prohlášení podniku. “Nebyla způsobena škoda žádným návštěvníkům, zaměstnancům, ani Forge a pan McGregor se v době incidentu v podniku nenacházel. Gardai zahájila vyšetřování události. Máme otevřeno a jsme jako vždy zaneprázdněni.”

Irská policie (gardai) pátrá po “dvou mužích, kteří byli údajně viděni, jak jedou směrem k hospodě na skútru”, uvádí britský The Mirror. Vyšetřování probíhá.

Připomeňme si McGregorův konflikt se starším mužem, který se v této hospodě odehrál v roce 2019:

Zdroj: The Mirror | Instagram MMAmag

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ