DomůOstatníLegendární Mike Tyson hodnotí závěrečný souboj trilogie Tyson Fury vs. Deontay Wilder:...

Legendární Mike Tyson hodnotí závěrečný souboj trilogie Tyson Fury vs. Deontay Wilder: Tento zápas se zapíše do historie jako jeden z těch nejlepších

Už dlouho jsme neviděli tak napínavý a akční boxerský zápas, jaký o uplynulém víkendu předvedli Tyson Fury a Deontay Wilder, kteří se spolu v Las Vegas utkali o pás šampiona těžké váhy organizace WBC.

Zdroj: Paula R. Lively from Zanesville, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons

Tyson Fury svého soupeře porazil po tvrdém knokautu v 11. kole. Dokonce i legendární Mike Tyson byl z tohoto zápasu nadšený. Není žádným tajemstvím, že Mike Furymu dlouhodobě fandí, ale jeho velké uznání patří i Wilderovi.

“Třetí zápas Fury vs. Wilder se zapíše do historie jako jeden z těch vůbec nejlepších. Ani ne tak z hlediska boxerských dovedností, ale kvůli akci a vzrušení. Tento zápas byl o čisté odvaze, srdci a odhodlání. Během sobotní noci měli všichni navrch. Samotný zápas byl ještě větší, než ten humbuk, který ho provázel. Oběma boxerům to zajistilo postavení, které je zařadí mezi nejlepší v historii.”

Mike Tyson také pochválil koučování z Wilderova rohu. Kouč Malik Scott nechal svého svěřence bojovat do poslední chvíle a umožnil Deontayovi opustit ring se vztyčenou hlavou. Tak, jak si přál v jejich druhém společném zápase, kdy jeho bývalý trenér Mark Breland hodil ručník do ringu. “Iron Mike” také upozornil na rozdíl mezi trenérem a koučem.

“Wilderův kouč Malik Scott se ten večer stal také vítězem. A to díky skvělému koučování. Když jste amatér, máte kouče, který vás vzdělává, vede a je s vámi na každém kroku. Když se stanete profesionálem, dostanete trenéra. Trenér je ve vašem životě tak dlouho, dokud vám chodí šeky. Pouze kouč je s vámi po zbytek života. Kouč cítí každou ránu, kterou dostanete a každou, kterou rozdáte.”

Zdroj: TalkSport | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ