DomůUFCDana White komentuje Covingtonovu formu, jakou se prezentoval na UFC 296: Byl...

Dana White komentuje Covingtonovu formu, jakou se prezentoval na UFC 296: Byl pomalý a nestíhal

Šéf největší světové organizace MMA Dana White se vyjádřil k formě Colbyho Covingtona, kterou předvedl na turnaji UFC 296. A nutno podotknout, že na něj Colby udělal hodně špatný dojem.

Připomeňme, že Colby Covington se objevil v hlavním zápase galavečera UFC 296, který se konal minulý víkend v Las Vegas. Američan bojoval o mistrovský pás ve veltrové váze proti současnému šampionovi této váhové kategorie Leonu Edwardsovi.

Souboj se mu vůbec nevydařil. “Chaos” předvedl hodně špatný výkon, současný šampion dominoval a Američan prohrál jasně na body.

Nyní se ke Covingtonově formě, kterou ukázal fanouškům na UFC 296, vyjádřil šéf organizace Dana White. A neskrýval své rozladění.

“Myslím, že tlak funguje na každého. Leon ten den na Colbyho vyvíjel enormní tlak. Nechtěl s ním za žádnou cenu prohrát. Bylo to pro něj do jisté míry osobní. Colby se už dříve účastnil velkých zápasů, ale ten večer vypadal staře. Byl hodně pomalý.”

Covingtonovi je nyní 36 let a podle Dany Whitea je už možná pozdě na to, aby se znovu dostal na nejvyšší úroveň:

“Můžete si říkat, co chcete, ale když už vám táhne na 36 let a v tomto sportu stále vyčkáváte, co se stane, musíte si uvědomit, že ten sport na vás čekat nebude. Tento sport nečeká na nikoho. Colby byl prostě pomalý. Nezvládal rychlost, nezvládal wrestling. Prostě nestíhal na celé čáře.”

Zdroj: UFC | MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ