DomůUFCKuriózní situace na turnaji UFC 278: Bojovník oslavoval výhru, ale přepočítal se

Kuriózní situace na turnaji UFC 278: Bojovník oslavoval výhru, ale přepočítal se

Na turnaji UFC 278 došlo v zápase mezi Luisem Saldanou a Seanem Woodsonem k bizarní situaci, která prakticky připravila Saldanu o vítězství.

Jednatřicetiletý Američan svého soupeře poslal v prvním kole dvakrát na zem, ale ani v jednom případě se nepokoušel svého soupeře “dodělat”. Při druhém knockdownu Saldana navíc svého soupeře zasáhl nedovoleným úderem kolenem, když byl na zemi. Bojovník si neuvědomil, že soupeře fauloval a slavil vítězství. Rozhodčí ho po chvíli uklidnil, situaci mu vysvětlil, odečetl mu bod a zápas pokračoval.

Saldana na tento zápas a především na to, jak se v tomto zápase prezentoval, nebude vzpomínat rád. Zápas totiž nakonec skončil nerozhodně. Pro Saldanu (16-7-1 MMA) to mohlo být třetí vítězství v oktagonu UFC. Jeho současná zápasová bilance v UFC je 2-1, přičemž 14 ze svých 16 vítězství dosáhl ukončením před časem.

Zdroj: UFC | Twitter Takedown Defense

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ