DomůUFCKamaru Usman odpovídá Covingtonovi a Chimaeovi na jejich velké plány!

Kamaru Usman odpovídá Covingtonovi a Chimaeovi na jejich velké plány!

Kamaru Usman je dlouhodobým a nedotknutelným králem velterové váhy, který již velmi dlouho nenašel přemožitele. Dalším, kdo se pokusí nad Usmanem vyzrát, bude Leon Edwards, se kterým se má Usman utkat v létě.

V této váhové kategorii se však nachází i jiní ambiciózní zápasníci, kteří si na Usmanovo místo dělají zálusk. Tím prvním je Colby Covington, kterého Usman sice již dvakrát porazil, ale rozhodně se nejednalo o výhry dominantní. Colby tak prohlašuje, že účty s Usmanem ještě nemá splacené.

“Je tu ještě několik zápasů, které musí vyhrát, aby dostal další titulovou šanci. Nebojoval s Gilbertem Burnsem, Vincentem Luquem či Khamzatem Chimaevem. Běž a získej pár výher,” reagoval šampion Kamaru Usman na to, co musí Covington udělat, aby dostal další šanci bojovat o opasek.

Co řekl Usman na adresu Khamzata Chimaeva?

“Khamzat ještě nebyl nikým pořádně otestován. Odvedl si svoji práci, ale až když bude mít souboj, který bude trvat více než jedno nebo dvě kola, tak nám může opravdu ukázat, jak dobrý je.” prozradil Usman svůj názor.

Jedná se o názor naprosté většiny fanoušků, ale již na turnaji UFC 273 uvidíme Chimaeva proti zatím nejtěžšímu soupeři. Čeká ho totiž duel s dvojkou váhy Gilbertem Burnsem, který by měl Khamzata pořádně prověřit. Je tak jasné, že v případě výhry se “Borz” výrazně přiblíží titulové šanci.

Zdroj: ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ