DomůUFCKamaru Usman odpovídá Covingtonovi a Chimaeovi na jejich velké plány!

Kamaru Usman odpovídá Covingtonovi a Chimaeovi na jejich velké plány!

Kamaru Usman je dlouhodobým a nedotknutelným králem velterové váhy, který již velmi dlouho nenašel přemožitele. Dalším, kdo se pokusí nad Usmanem vyzrát, bude Leon Edwards, se kterým se má Usman utkat v létě.

V této váhové kategorii se však nachází i jiní ambiciózní zápasníci, kteří si na Usmanovo místo dělají zálusk. Tím prvním je Colby Covington, kterého Usman sice již dvakrát porazil, ale rozhodně se nejednalo o výhry dominantní. Colby tak prohlašuje, že účty s Usmanem ještě nemá splacené.

“Je tu ještě několik zápasů, které musí vyhrát, aby dostal další titulovou šanci. Nebojoval s Gilbertem Burnsem, Vincentem Luquem či Khamzatem Chimaevem. Běž a získej pár výher,” reagoval šampion Kamaru Usman na to, co musí Covington udělat, aby dostal další šanci bojovat o opasek.

Co řekl Usman na adresu Khamzata Chimaeva?

“Khamzat ještě nebyl nikým pořádně otestován. Odvedl si svoji práci, ale až když bude mít souboj, který bude trvat více než jedno nebo dvě kola, tak nám může opravdu ukázat, jak dobrý je.” prozradil Usman svůj názor.

Jedná se o názor naprosté většiny fanoušků, ale již na turnaji UFC 273 uvidíme Chimaeva proti zatím nejtěžšímu soupeři. Čeká ho totiž duel s dvojkou váhy Gilbertem Burnsem, který by měl Khamzata pořádně prověřit. Je tak jasné, že v případě výhry se “Borz” výrazně přiblíží titulové šanci.

Zdroj: ESPN


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ