DomůUFCKhabib Nurmagomedov: Otec mě poznává, ale jeho stav je nadále velmi vážný

Khabib Nurmagomedov: Otec mě poznává, ale jeho stav je nadále velmi vážný

Khabib Nurmagomedov informoval veřejnost o zdravotním stavu svého otce. Leží na jednotce intenzivní péče a jeho stav je stále velmi vážný.

Embed from Getty Images

Khabib v rozhovoru pro Channel One Russia prozradil i další podrobnosti, týkající se zdravotního stavu svého otce Abdulmanapa Nurmagomedova. “The Eagle” řekl, že jeho otec už není nakažený koronavirem, ale virus zanechal na jeho zdraví výrazné stopy.

“Stav mého otce je nadále velmi vážný. Leží na jednotce intenzivní péče. Koronaviru se zbavil, ale virus zanechal vážné stopy na jeho srdci a ledvinách. Neděláme si teď už starosti s virem, ale s jeho následky.”

Ruský zápasník dále hovořil o tom, že ho jeho otec poznává a také poznamenal, že se o něj starají ti nejlepší lékaři.

“Poznává mě. Zatím spolu nekomunikujeme, protože je napojen na speciální zařízení. Každý den s ním můžu strávit půl hodiny. Držím ho za ruku a ptám se ho, jestli mě poznává. A on mi dává jasný signál, že ano. O otce se starají jedni z nejlepších lékařů na světě. Díky tomu se o něj nemusím bát. Teď je potřeba čas, protože virus po sobě zanechal velké stopy a rehabilitace bude dlouhá a těžká.”

Na závěr Khabib ještě poznamenal, že je stále v tréninku, protože si myslí, že by to tak jeho otec chtěl.

“Trénuji každý den, protože vím, že by to otec tak chtěl. On by nechtěl, abych kvůli němu zanedbával tréninky. Díky tréninkům na to všechno můžu alespoň na chvíli zapomenout. Na podzim se vrátíme a obhájíme náš titul.”

Khabib Nurmagomedov se ve svém dalším zápase utká s Justinem Gaethjem, proti kterému bude hájit svůj pás šampiona lehké váhy organizace UFC. K souboji by mělo dojít v září.

Zdroj: MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ