DomůUFCCiryl Gane před zápasem s Francisem Ngannouem: Chci být první, kdo ho...

Ciryl Gane před zápasem s Francisem Ngannouem: Chci být první, kdo ho ukončí!

Ciryl Gane si je vědom síly Francise Ngannoua, protože spolu v minulosti trávili hodně času na tréninku. “Bon Gamin” však věří ve své schopnosti a bude chtít “Predátora” ukončit.

Ciryl Gane (10-0) a Francis Ngannou (16-3) měli v minulosti možnost společně trénovat. “Bon Gamin” prozradil, že si z té doby pamatuje obrovskou sílu, kterou “Predátor” disponuje. Jednatřicetiletý bojovník také uvedl, že do každého zápasu jde s vědomím, že může být knokautován, takže na přípravě na souboj s Ngannouem se nic nemění.

“Vzpomínám si na jeho sílu. Nebude pro mě žádným překvapením. Pro mě je to hra. Proto se nebojím jeho síly. Pokaždé, když jdu do klece, vím, že mohu zápas vyhrát, ale musím si být také vědom toho, že mohu být knokautován.”

Nejenže spolu oba zápasníci v minulosti trénovali, ale Ganeho současným trenérem je Fernand Lopez, který měl možnost pracovat s Ngannouem. “Bon Gamin” se domnívá, že je to pro něj velká výhoda.

Zároveň si myslí, že nejdůležitější věcí v tomto zápase bude schopnost udržet si odstup. Díky tomu nedovolí Ngannouovi, aby ho zasáhl.

“Největší problém je jeho síla. Ví, jak ji používat. Proto je opravdu nebezpečný a je si jistý sám sebou. Mým prvním úkolem bude udržet si odstup. MMA jsem začal trénovat asi před čtyřmi lety. Mým plánem bylo udržovat si odstup, abych se vyhnul wrestlingu a souboji na zemi. A v tom je moje velká síla, která mi pomůže v boji s Francisem.”

Gane je přesvědčen, že má všechny předpoklady k tomu, aby Ngannoua porazil. Doufá také, že se stane prvním člověkem, který úřadujícího šampiona ukončí před časem.

“Bojuji v každém zápase stejně. Nemám nachystaná žádná překvapení. Moje taktika je jasně stanovená – udeřit ho a nenechat se trefit, udržovat si odstup a uvidíme, co se stane. Pokud to půjde, určitě ho ukončím. Ten zápas je výjimečný i proto, že já jsem nikdy neprohrál a jej nikdo nikdy neukončil. Pokud já nebo Francis padneme před závěrečným gongem, bude to poprvé v naší kariéře,” uzavřel Gane.

Zdroj: UFC | MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ