DomůUFCCiryl Gane před zápasem s Francisem Ngannouem: Chci být první, kdo ho...

Ciryl Gane před zápasem s Francisem Ngannouem: Chci být první, kdo ho ukončí!

Ciryl Gane si je vědom síly Francise Ngannoua, protože spolu v minulosti trávili hodně času na tréninku. “Bon Gamin” však věří ve své schopnosti a bude chtít “Predátora” ukončit.

Ciryl Gane (10-0) a Francis Ngannou (16-3) měli v minulosti možnost společně trénovat. “Bon Gamin” prozradil, že si z té doby pamatuje obrovskou sílu, kterou “Predátor” disponuje. Jednatřicetiletý bojovník také uvedl, že do každého zápasu jde s vědomím, že může být knokautován, takže na přípravě na souboj s Ngannouem se nic nemění.

“Vzpomínám si na jeho sílu. Nebude pro mě žádným překvapením. Pro mě je to hra. Proto se nebojím jeho síly. Pokaždé, když jdu do klece, vím, že mohu zápas vyhrát, ale musím si být také vědom toho, že mohu být knokautován.”

Nejenže spolu oba zápasníci v minulosti trénovali, ale Ganeho současným trenérem je Fernand Lopez, který měl možnost pracovat s Ngannouem. “Bon Gamin” se domnívá, že je to pro něj velká výhoda.

Zároveň si myslí, že nejdůležitější věcí v tomto zápase bude schopnost udržet si odstup. Díky tomu nedovolí Ngannouovi, aby ho zasáhl.

“Největší problém je jeho síla. Ví, jak ji používat. Proto je opravdu nebezpečný a je si jistý sám sebou. Mým prvním úkolem bude udržet si odstup. MMA jsem začal trénovat asi před čtyřmi lety. Mým plánem bylo udržovat si odstup, abych se vyhnul wrestlingu a souboji na zemi. A v tom je moje velká síla, která mi pomůže v boji s Francisem.”

Gane je přesvědčen, že má všechny předpoklady k tomu, aby Ngannoua porazil. Doufá také, že se stane prvním člověkem, který úřadujícího šampiona ukončí před časem.

“Bojuji v každém zápase stejně. Nemám nachystaná žádná překvapení. Moje taktika je jasně stanovená – udeřit ho a nenechat se trefit, udržovat si odstup a uvidíme, co se stane. Pokud to půjde, určitě ho ukončím. Ten zápas je výjimečný i proto, že já jsem nikdy neprohrál a jej nikdo nikdy neukončil. Pokud já nebo Francis padneme před závěrečným gongem, bude to poprvé v naší kariéře,” uzavřel Gane.

Zdroj: UFC | MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ