DomůSázení na MMAUFC Vegas 85: Kurzy a tipy na koho vsadit

UFC Vegas 85: Kurzy a tipy na koho vsadit

Už zítra proběhne další turnaj největší světové organizace MMA. Galavečer UFC Vegas 85 se uskuteční v americkém Las Vegas.

Prelims karta UFC Vegas 85

Molly McCann (1.38) vs. Diana Belbita (2.87)

McCann má stále všechny zbraně, kterými Belbitu v jejich minulém zápase porazila, a nevěřím, že se Belbita od jejich prvního souboje nějak výrazně zlepšila. Jasnou favoritkou je McCann.

Azat Maksum (1.42) vs. Charles Johnson (2.70)

Charles Johnson je doslova alergický na bojovníky, kteří jdou často po takedownech. Má s nimi velké problémy. Nyní jde do zápasu proti kvalitnímu wrestlerovi a tento souboj vzal na poslední chvíli. Když vzal zápas na poslední chvíli naposledy, vypadal v něm velice průměrně. Maksum je podle mě velkým favoritem a tento zápas si může prohrát leda tak sám.

Themba Gorimbo (1.38) vs. Pete Rodriguez (2.79)

Určitě doporučuji vsadit na Gorimba. Rodriguez od doby, kdy se stal profesionálem, neporazil jediného kvalitního soupeře a tady se mi navíc ani nezdá, že by měl odpověď na grapplingové dovednosti Gorimba. Existuje samozřejmě šance, že Rodriguez udělal během své více než roční zápasové pauzy nějaký pokrok, ale abych byl upřímný, vůbec si to nemyslím.

Jeong Yeong Lee (1.63) vs. Blake Bilder (2.19)

Souboj docela průměrných zápasníků, kde favorizuji Leeho. Bilder v zápase se slabým Shanem Youngem nevypadal nějak extra dobře a moc toho nepředvedl. Podobně vypadal i v zápase s Kylem Nelsonem. Lee má obrovský fyzický fond a zvítězí.

Julija Stoliarenko (1.67) vs. Luana Carolina (2.13)

Favoritem, i když jen mírným, je Stoliarenko. Carolina se bude snažit držet zápas v postoji, kde má určité šance. Stoliarenko však bude klinčovat a také se bude maximálně snažit dostat zápas na zem, kde bude hrozit submisemi.

Myslím, že je v Julijiných silách zvítězit, a to, jak jinak, než na submisi (v kurzu 2.45).

Marquel Mederos (1.70) vs. Landon Quinones (2.08)

Tady favorizuji Quinonese, který v loňské přestřelce s Nasratem Haqparastem prokázal své kvality a svou odolnost. Umí si vytvářet tlak, a to je něco, co Mederosovi přiliš nechutná.

Thomas Petersen (1.58) vs. Jamal Pogues (2.23)

Vsadím na Petersena. Pogues po přechodu z polotěžké váhy nevypadá nějak oslnivě. Petersen dokáže vytvářet obrovský tlak. Je silný a žene se za ukončením. To sice může nahrát Poquesovi, aby ho někde nachytal, ale moc tomu nevěřím. Pogues bude rád, pokud “přežije” úvodní Petersenův tlak. A s přibývajícím časem bude uvadat. Pogues nemá kondičku a ani srdce bojovníka, jak ukázal ve zápase s Parkinem.

Hlavní karta UFC Vegas 85

Nassourdine Imavov (1.56) vs. Roman Dolidze (2.30)

Tento zápas může dopadnout jakkoli. Raději jej přeskočte.

Renato Moicano (1.52) vs. Drew Dober (2.39)

Sázka na Dobera nemusí vůbec vypadat jako špatný tah. Moicano měl v minulosti spoustu problémů s tvrdými ranaři, a to jak v pérové, tak v lehké váze. Moicano má proti Doberovi o něco větší dosah, ale když vezmeme v úvahu, že Dober ukončil například jiného skvělého strikera Bobbyho Greena, nemusí být sázka na Dobera úplně marná.

Přes to všechno nelze Moicana nikterak podceňovat, proto raději volím sázku na to, že počet zahájených kol zápasu bude méně než 2.5 (v kurzu 1.48)

Randy Brown (1.34) vs. Muslim Salikhov (2.99)

Sázka na Browna se zdá být tím správným krokem. Salikhovovi táhne na čtyřicet a při prohrách s Li Jingliangem a Nicolasem Dalbym vypadal na svůj věk. To, že se mu podařilo porazit Andreho Fialha, mě nepřesvědčí o tom, že na to stále má.

Brown je mladší, je o jedenáct cm vyšší a má také mnohem větší rozsah paží (+20 cm). Má navíc tendenci pracovat v mnohem vyšším tempu. To vše bude Salikhovovi dělat obrovské problémy a prohraje.

Natalia Silva (1.28) vs. Viviane Araujo (3.44)

Tento zápas raději přeskočte. Silva by měla vyhrát, ale Araujo je poměrně nevyzpytatelná a může se stát cokoli.

Aliaskhab Khizriev (1.65) vs. Makhmud Muradov (2.16)

Khizriev má za poslední tři roky na kontě pouze jeden zápas, a to s Denisem Tiuliulinem, který byl “Černému vlkovi” šitý na míru. Ačkoli se zdá, že je favoritem, osobně bych “Macha” neodepisoval. Je dost dobrý na to, aby si s Khizrievem dokázal poradit.

Každopádně se mi tento zápas zdá hodně nečitelný a doporučím na něj raději nesázet.

Gilbert Urbina (1.49) vs. Charlie Radtke (2.46)

Lépe by na tom měl být Urbina, ale upřímně si v tomto zápase nejsem ničím jistý. Raději jej přeskočte.

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

(Kurzy jsou aktuální v okamžiku zveřejnění článku.)

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ