DomůUFCUFC pracuje na zápase Dustin Poirier vs. Michael Chandler

UFC pracuje na zápase Dustin Poirier vs. Michael Chandler

Informace kanadského novináře Ariela Helwaniho se v naprosté většině případů ukázaly jako pravdivé. Nyní přišel s informací, kterou jistě s nadšením uvítá mnoho fanoušků! Dustin Poirier se pravděpodobně utká s Michaelem Chandlerem. K zápasu by mělo dojít na některém z číslovaných turnajů, které se uskuteční v letošním roce.

Dustin Poirier (28-7), někdejší držitel prozatímního pásu šampiona v lehké váze, čeká na zápas už více než půl roku. Naposledy jsme ho viděli v akci v prosinci 2021, kdy zkřížil rukavice s Charlesem Oliveirou (33-8), s nímž nakonec prohrál, když musel odklepat.

Porážka také přerušila jeho předchozí sérii tří vítězných zápasů, v níž porazil Dana Hookera (21-12) a dvakrát Conora McGregora (22-6). Nyní to vypadá, že se do hry vrátí až v listopadu. Na turnaji UFC 281 se totiž má utkat s Michaelem Chandlerem (23-7).

“Souboj Dustina Poiriera s Michaelem Chandlerem je před podpisem. Měl by se uskutečnit na turnaji UFC 281, který se uskuteční 12. listopadu v MSG. Informaci oznámil Ariel Helwani v pořadu The MMA Hour.”

“Iron” rozšířil řady amerického giganta UFC na začátku loňského roku a zatím tam absolvoval čtyři zápasy. Momentálně má v UFC bilanci 2-2, ale je potřeba připomenout, že měřil síly s absolutní špičkou lehké váhy. Ve svém posledním zápase se utkal s Tonym Fergusonem (25-7), kterého těžce knokautoval.

Zdroj: Podcast The MMA Hour | Instagram Shaheen Al-Shatti

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ