DomůUFCKhabib Nurmagomedov: S Danou mám dobré vztahy, protože jsem nikdy nebojoval pro...

Khabib Nurmagomedov: S Danou mám dobré vztahy, protože jsem nikdy nebojoval pro peníze

Bývalý šampion UFC Khabib Nurmagomedov věří, že má dobré vztahy se šéfem organizace Danou Whitem, protože nikdy nebojoval v kleci pro peníze.

Khabib Nurmagomedov ukončil kariéru a rozloučil se s UFC v roce 2020, ale celou dobu byl v kontaktu s Danou Whitem a měl s ním velice pozitivní vztah. V rozhovoru pro Sky Sports Khabib prohlásil, že nikdy nebojoval pro peníze, a to je pravděpodobně důvod, proč má se šéfem UFC stále dobré vztahy. Smluvní záležitosti vždy přenechával svému manažerovi Ali Abdelazizovi.

“S Danou mám dobré vztahy, protože jsem nikdy nebojoval o peníze. Nikdy jsem Danu o peníze nežádal. Od toho byl můj manažer. Vzpomínám si, že když jsem měl poprvé bojovat o titul, po vážení se mluvilo o výdělcích. Až tehdy jsem se Aliho zeptal, kolik za ten zápas dostanu. Do té doby jsem tomu nevěnoval pozornost, protože jsem se chtěl stát šampionem. Chtěl jsem získat pás a obhájit ho. Mým cílem v tomto sportu nebyly peníze. Ale nechci soudit ostatní bojovníky, kteří bojují pro peníze. Mají rodiny, děti, musí platit účty. Když mluvím o penězích, mluvím pouze o osobě.”

Khabib Nurmagomedov se po odchodu do sportovního důchodu rozhodl ujmout vedení organizace Eagle Fighting Championship. V současné době pořádá několik galavečerů v USA a s rozvojem značky, kterou vede, je velice spokojen.

Nedávno se setkal se šéfem UFC. Není však známo, čeho se jednání týkala a zda šlo pouze o zdvořilostní návštěvu. Khabib nedávno prohlásil, že chce být nejlepším promotérem na světě, ale stále věří, že Dana White je v současnosti MMA promotér číslo jedna.

Zdroj: Sky Sports


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
79SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ