DomůUFCKhabib Nurmagomedov: S Danou mám dobré vztahy, protože jsem nikdy nebojoval pro...

Khabib Nurmagomedov: S Danou mám dobré vztahy, protože jsem nikdy nebojoval pro peníze

Bývalý šampion UFC Khabib Nurmagomedov věří, že má dobré vztahy se šéfem organizace Danou Whitem, protože nikdy nebojoval v kleci pro peníze.

Khabib Nurmagomedov ukončil kariéru a rozloučil se s UFC v roce 2020, ale celou dobu byl v kontaktu s Danou Whitem a měl s ním velice pozitivní vztah. V rozhovoru pro Sky Sports Khabib prohlásil, že nikdy nebojoval pro peníze, a to je pravděpodobně důvod, proč má se šéfem UFC stále dobré vztahy. Smluvní záležitosti vždy přenechával svému manažerovi Ali Abdelazizovi.

“S Danou mám dobré vztahy, protože jsem nikdy nebojoval o peníze. Nikdy jsem Danu o peníze nežádal. Od toho byl můj manažer. Vzpomínám si, že když jsem měl poprvé bojovat o titul, po vážení se mluvilo o výdělcích. Až tehdy jsem se Aliho zeptal, kolik za ten zápas dostanu. Do té doby jsem tomu nevěnoval pozornost, protože jsem se chtěl stát šampionem. Chtěl jsem získat pás a obhájit ho. Mým cílem v tomto sportu nebyly peníze. Ale nechci soudit ostatní bojovníky, kteří bojují pro peníze. Mají rodiny, děti, musí platit účty. Když mluvím o penězích, mluvím pouze o osobě.”

Khabib Nurmagomedov se po odchodu do sportovního důchodu rozhodl ujmout vedení organizace Eagle Fighting Championship. V současné době pořádá několik galavečerů v USA a s rozvojem značky, kterou vede, je velice spokojen.

Nedávno se setkal se šéfem UFC. Není však známo, čeho se jednání týkala a zda šlo pouze o zdvořilostní návštěvu. Khabib nedávno prohlásil, že chce být nejlepším promotérem na světě, ale stále věří, že Dana White je v současnosti MMA promotér číslo jedna.

Zdroj: Sky Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ