Viktor Pešta tvrdě o Vémolovi: Jen slepý by neviděl, že Karlos čistý není

Viktor Pešta obvinil Karlose Vémolu z užívání zakázaných látek. Poukazuje přitom především na jednu věc, která podle něj není přirozenou cestou možná.

Zdroj: OKTAGON MMA

S obviněními z užívání zakázaných látek se nám na domácí MMA scéně v posledních dnech roztrhl pytel. Nejprve před titulovým zápasem mezi Buchingerem a Barboríkem obvinil ze zneužívání dopingu prvně jmenovaný toho druhého a nyní, v živém vysílání na Instagramu, totéž udělal Viktor Pešta, který si vzal na mušku Karlose Vémolu.

“Myslím, že jen slepý by neviděl, že Karlos čistý není,” řekl Pešta, kterého už zanedlouho čeká mimořádně těžká výzva v podobě souboje s Němcem Puetzem.

“Prostě se vždycky zraní a za měsíc je uzdravený. Myslím, že je to jasné. Když měl zápas s Pínem, měl asi dva měsíce předtím zlomený obratel nebo něco podobného. A najednou byl zahojený? To zkrátka přírodní cestou nejde.”

Viktor hovoří o Karlosovi v čase 53:05.

Pokud Viktor Pešta dokáže porazit kvalitního Puetze a získá mistrovský pás v polotěžké váze, je velice pravděpodobné, že by mohlo dojít k zápasu Pešta vs. Vémola. “Terminátor” se totiž netají tím, že by se rád stal šampionem organizace OKTAGON MMA ve střední i polotěžké váze.


Sleduj turnaj OKTAGON 28: Pešta vs. Puetz ŽIVĚ a ZDARMA

Legendární Petr „MONSTER“ Kníže v elitním veltrovém souboji! Do České republiky si pro svůj další skalp přijede nevyzpytatelný Brazilec a pětka váhy Kaik Brito. Chybět nebude ani světová třída Viktor Pešta, bomber Leo Brichta a další hvězdy OKTAGONU. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu 25.9. večer.


Zdroj: Instagram Viktor Pešta

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAOktagon MMA

PŘEČTI SI TAKÉ