DomůCZ/SK MMAViktor Pešta tvrdě o Vémolovi: Jen slepý by neviděl, že Karlos čistý...

Viktor Pešta tvrdě o Vémolovi: Jen slepý by neviděl, že Karlos čistý není

Viktor Pešta obvinil Karlose Vémolu z užívání zakázaných látek. Poukazuje přitom především na jednu věc, která podle něj není přirozenou cestou možná.

Zdroj: OKTAGON MMA

S obviněními z užívání zakázaných látek se nám na domácí MMA scéně v posledních dnech roztrhl pytel. Nejprve před titulovým zápasem mezi Buchingerem a Barboríkem obvinil ze zneužívání dopingu prvně jmenovaný toho druhého a nyní, v živém vysílání na Instagramu, totéž udělal Viktor Pešta, který si vzal na mušku Karlose Vémolu.

“Myslím, že jen slepý by neviděl, že Karlos čistý není,” řekl Pešta, kterého už zanedlouho čeká mimořádně těžká výzva v podobě souboje s Němcem Puetzem.

“Prostě se vždycky zraní a za měsíc je uzdravený. Myslím, že je to jasné. Když měl zápas s Pínem, měl asi dva měsíce předtím zlomený obratel nebo něco podobného. A najednou byl zahojený? To zkrátka přírodní cestou nejde.”

Viktor hovoří o Karlosovi v čase 53:05.

Pokud Viktor Pešta dokáže porazit kvalitního Puetze a získá mistrovský pás v polotěžké váze, je velice pravděpodobné, že by mohlo dojít k zápasu Pešta vs. Vémola. “Terminátor” se totiž netají tím, že by se rád stal šampionem organizace OKTAGON MMA ve střední i polotěžké váze.

Zdroj: Instagram Viktor Pešta

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ