DomůUFCDustin Poirier vypadá fenomenálně, říká jeho týmový kolega Jorge Masvidal. A nedivil...

Dustin Poirier vypadá fenomenálně, říká jeho týmový kolega Jorge Masvidal. A nedivil by se, kdyby McGregora zranil

Už v noci ze soboty na neděli se Dustin Poirier utká s Conorem McGregorem ve velice očekávaném souboji, který je hlavním zápasem velkolepého turnaje UFC 264.

Zdroj: UFC

Conor McGregor i Dustin Poirier hlásí před jejich třetím vzájemným zápasem, který proběhne na turnaji UFC 264 skvělou formu. V případě druhého jmenovaného to potvrdil i jeho tréninkový partner a další hvězda UFC Jorge Masvidal.

“Dustin je ve fenomenální formě. Byl jsem u toho od začátku tréninkového kempu. Už na jeho začátku byl ve formě. Nezahálel. Věděl, že k tomu třetímu zápasu jednou dojde. Není to tak, že by šel domů a dal si volno. Vrátil se v plné síle. A v průběhu kempu dělal stále pokroky a neustále se zlepšoval. Teď vypadá fenomenálně. Nedivil bych se, kdyby McGregora zranil.”

Masvidal také nastínil, na co by si měl dát Poirier v zápase s McGregorem pozor.

“Myslím, že Conor má svůj timing (načasování úderů) lepší než kdokoli jiný, rychlejší než kdokoli jiný. Aby Dustin jeho timing co nejvíce eliminoval, musí se od začátku dobře hýbat, rozkopávat mu nohy a pokoušet se o wrestling. Musí jej zkrátka připravit o jeho přednosti. A myslím, že Dustin na něj bude více než dobře připravený.”

“Myslím, že Conor má svůj timing (načasování úderů) lepší než kdokoli jiný, rychlejší než kdokoli jiný. Aby Dustin jeho timing co nejvíce eliminoval, musí se od začátku dobře hýbat, rozkopávat mu nohy a pokoušet se o wrestling. Musí jej zkrátka připravit o jeho přednosti. A myslím, že Dustin na něj bude více než dobře připravený.”

“Dvakrát se s ním už utkal. Disponuje velkým množstvím zápasových strategií, protože se na něj připravuje už potřetí. Dustin si je dobře vědom Conorova skvělého timingu i toho, jak dokáže být ve svých úderech přesný. A i když to jsou jedny z nejsilnějších McGregorových dovedností, nemyslím si, že jimi dokáže Dustina nějak překvapit.”

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ