DomůUFCDan Hardy kritizuje zápasy veteránů UFC s mladými bojovníky: Je to nesmysl...

Dan Hardy kritizuje zápasy veteránů UFC s mladými bojovníky: Je to nesmysl a je potřeba s tím přestat!

Dan Hardy, bývalý zápasník UFC a současný komentátor a analytik, si myslí, že by UFC měla zvážit možnost vytvoření speciální kategorie, ve které by mezi sebou na konci své kariéry, bojovali zkušení bojovníci.

Embed from Getty Images

“Musíme se zamyslet nad tím, co dále s veterány bojových umění. Co dále s legendami našeho sportu, jako jsou třeba Diego Sanchez nebo Donald Cerrone? Možná, že snaha udržet je stále ve hře, není tím nejlepším řešením. Nebylo by lepší pro ně založit speciální kategorii a tam organizovat super zápasy mezi takovými bojovníky?

Hardy, během setkání s médii na zápasnickém ostrově v Abú Dhabí, také dodal, že by nemělo docházet k pořádání soubojů mezi veterány na konci kariéry a mladými bojovníky.

“Problémem jsou také zápasy veteránů s mladými a novými bojovníky. Takový zápas Diega Sancheze s Pereirou byl sestaven jen z toho důvodu, aby se Pereirovi dostalo pořádného hypu a měl šanci na fantastický knokaut. Alespoň to tak podle mě celé vypadalo. Tvrdost Diega však způsobila, že se zápas vyvíjel trochu jinak. Pro Diega ten zápas neměl žádný smysl. On už přece nebude zápasit pro to, aby se někdy v budoucnosti s někým utkal o titul.”

“Myslím si, že by se sestavováním takových soubojů mělo přestat. Nemají žádný smysl. A jde tady taky o bezpečnost těch sportovců. Nakonec to dopadne tak, že takoví bojovníci, jako je Diego nebo “Cowboy” narazí na nějakého mladého, namotivovaného zápasníka, který jim bude chtít utrhnout hlavu. Raději bych viděl tyto zkušené bojovníky bojovat s jinými veterány ve speciální divizi. To by bylo skvělé řešení.”

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ