DomůUFCNejlepší akce turnaje UFC 277 ve zpomalených záběrech

Nejlepší akce turnaje UFC 277 ve zpomalených záběrech

V noci ze soboty na neděli se v americkém Dallasu uskutečnil turnaj UFC 277, který nám nabídl opravdu skvělou podívanou. Organizace Ultimate Fighting Championship nyní zveřejnila video z tohoto turnaje, ve kterém nám nabízí přehled těch nejlepších akcí ve zpomalených záběrech.

V hlavním zápase turnaje UFC 277 se utkala Amanda Nunes s Juliannou Peñou v souboji o pás šampionky bantamové váhy. Vítězkou tohoto duelu se stala Nunes, která po pětikolovém souboji porazila Peñu jasně na body.

Ve druhém zápase večera jsme také mohli vidět titulový zápas. I když v tomto případě šlo “pouze” o prozatímní pás šampiona muší váhy. O ten se utkal bývalý šampion Brandon Moreno a Kai Kara-France. Zápas, který byl vypsán na pět kol, nakonec skončil před koncem třetího kola, když Moreno zvítězil TKO.

Zdroj: YouTube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ