Gábor Boráros výrazně změnil přípravu. Bude to ale stačit? On sám říká: Uvidíte v sobotu!

Pět porážek v posledních osmi zápasech. Hvězda Gábora Borárose začala povážlivě pohasínat. Musely přijít změny. Gábor prozrazuje co se u něj změnilo v přístupu a přípravě.

Zdroj: OKTAGON MMA

Gábor Boráros se stal vítězem první Oktagon Výzvy a zdálo se, že je vycházející hvězdou československého MMA. Jeho kariéra však začala upadat. Má za sebou prohry s Matúšem Juráčkem a Tato Primerou. Prohrál pět z posledních osmi zápasů.

Příliš mnoho činek a málo MMA. To je to, co často slýchával. Došlo však ke změně. K jaké? To Gábor prozradil pro slovenský portál Sport.

“Při svém současném tréninku jsem se vydal jinou cestou. Funguje mi to lépe, výkon je dobrý. Jen to musím prodat v zápase. Dříve jsem 20 procent tréninku věnoval MMA, 80 procent činkám a dalším věcem, z nichž některé byly zbytečné. Těch 80 procent silového a kondičního tréninku zůstalo a přibylo 120 procent MMA. Trávím teď v kleci mnohem více času.”

“Nová cesta mi více vyhovuje, cítím se lépe. Koneckonců, uvidíte v sobotu!”

Gábor byl dlouho přesvědčený, že jeho cesta je správná. Že jeho tréninkové metody a nastavení jsou v pořádku. Nyní to vypadá, že má k MMA jiný přístup.

“Nikdy předtím jsem netrénoval takhle a s takovými lidmi jako teď. Byl jsem uzavřený, dělal jsem si svoje a trénoval jsem dokola se 3-4 sparingpartnery. Teď je vše jiné.”

Zdroj: MMA Fanatik | Sport

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAOktagon MMA

PŘEČTI SI TAKÉ