DomůCZ/SK MMAGábor Boráros výrazně změnil přípravu. Bude to ale stačit? On sám říká:...

Gábor Boráros výrazně změnil přípravu. Bude to ale stačit? On sám říká: Uvidíte v sobotu!

Pět porážek v posledních osmi zápasech. Hvězda Gábora Borárose začala povážlivě pohasínat. Musely přijít změny. Gábor prozrazuje co se u něj změnilo v přístupu a přípravě.

Zdroj: OKTAGON MMA

Gábor Boráros se stal vítězem první Oktagon Výzvy a zdálo se, že je vycházející hvězdou československého MMA. Jeho kariéra však začala upadat. Má za sebou prohry s Matúšem Juráčkem a Tato Primerou. Prohrál pět z posledních osmi zápasů.

Příliš mnoho činek a málo MMA. To je to, co často slýchával. Došlo však ke změně. K jaké? To Gábor prozradil pro slovenský portál Sport.

“Při svém současném tréninku jsem se vydal jinou cestou. Funguje mi to lépe, výkon je dobrý. Jen to musím prodat v zápase. Dříve jsem 20 procent tréninku věnoval MMA, 80 procent činkám a dalším věcem, z nichž některé byly zbytečné. Těch 80 procent silového a kondičního tréninku zůstalo a přibylo 120 procent MMA. Trávím teď v kleci mnohem více času.”

“Nová cesta mi více vyhovuje, cítím se lépe. Koneckonců, uvidíte v sobotu!”

Gábor byl dlouho přesvědčený, že jeho cesta je správná. Že jeho tréninkové metody a nastavení jsou v pořádku. Nyní to vypadá, že má k MMA jiný přístup.

“Nikdy předtím jsem netrénoval takhle a s takovými lidmi jako teď. Byl jsem uzavřený, dělal jsem si svoje a trénoval jsem dokola se 3-4 sparingpartnery. Teď je vše jiné.”

Zdroj: MMA Fanatik | Sport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ