DomůCZ/SK MMAViktor Pešta: V tuto chvíli nemám ani smlouvu s OKTAGONEM a oni...

Viktor Pešta: V tuto chvíli nemám ani smlouvu s OKTAGONEM a oni ohlásí můj zápas

Organizace OKTAGON MMA přišla v poslední době s množstvím nových informací, které se týkaly přesunů jednotlivých turnajů, přeložení zápasů nebo oznámení o konání nových soubojů. Některé z těchto novinek byly překvapením pro fanoušky, jiné překvapily i samotné aktéry jednotlivých duelů.

Zdroj: OKTAGON MMA

Jedním z bojovníků, který své překvapení netajil byl Viktor Pešta, který se dověděl, že se na turnaji OKTAGON 31, který se uskuteční 26. února, utká v odvetě se Stephanem Pützem. Pešta celou situaci ihned okomentoval prostřednictvím sociálních sítí.

“Vidím, že mám naplánovanou odvetu? Bylo to pro mě překvapení, ale když je to na internetu, tak to asi musí být pravda,” komentoval Viktor Pešta na sociálních sítích. Na turnaji OKTAGON 29 se k celé situaci vyjádřil sám promotér Ondřej Novotný, který přiznal, že komunikace s Peštovým manažerem nebyla dořešena.

Viktor Pešta v živém vysílání na svém instagramu popsal detaily jednání o zápase s organizací OKTAGON MMA. Zároveň však dodává, že se na ně nezlobí a chce se s nimi dohodnout. Je však nutné dodržovat určitá pravidla a dohody. Nechce, aby si lidé pletli jeho slušnost se slabostí.

“Proč to řeším veřejně a ne za zavřenými dveřmi s Ondrou? Je to jednoduché. O tomhle zápase jsme se bavili celou dobu, není to tak, že bych o něm nic nevěděl a najednou vidím ten plakát. Mluvili jsme o O2 areně a termínu, ale nic jsme nedohodli a nedořešili. Pracovalo se na tom, ale nic nebylo dohodnuto.”

“Řešíme hlavně smlouvu a některé věci ještě nejsou dořešeny. V současné době nemám ani podepsanou smlouvu s organizací OKTAGON MMA. Je to tak zvláštní a neprofesionální zacházení. Řešíme smlouvu, některé věci nejsou vyjasněné a najednou je ohlášený zápas. To je něco, co si nechci nechat líbit. Je to také něco, co se bohužel nestalo poprvé. Nebo spíše se stalo poprvé, že jsem nevěděl o zápase, konkrétně o soupeři.”

“Už se stalo dříve, že jsem požádal OKTAGON, aby neoznamoval zápasy, dokud nebude smlouva vyřízená, a oni to prostě nerespektovali. Opakovaně to nerespektují. Nevím, co jiného dělat, než to říct veřejně. Mohl bych odejít s tím, že jsme se nedohodli, ale přijde mi nefér i vůči fanouškům, že propagují nepodepsaný zápas.”

“Ondra na tiskové konferenci řekl, že šlo o nedorozumění s mým managementem. Je to možné, ale fakta jsou taková, že smlouva není a nebyla dořešená. S tím, že jsem je v minulosti varoval, aby neoznamovali zápasy, když není vyřešena smlouva.”

“Neříkám, že se zápas neuskuteční a neříkám, že se uskuteční. Stále se na tom pracuje, ale dokud to nebude vyřešeno, není dobré o tom mluvit nebo oznamovat zápas. Mě se v OKTAGONU líbí a chci tam bojovat. Ale pokud mám podepsat smlouvu a ta ještě není dořešená, musí to probíhat profesionálně a ne takovými technikami.”

Zdroj: Instagram Viktor Pešta

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ