DomůUFCUFC 296: Martin Buday poprvé v UFC prohrál. Jeho soupeř dominoval! (VIDEO)

UFC 296: Martin Buday poprvé v UFC prohrál. Jeho soupeř dominoval! (VIDEO)

Martin Buday má za sebou další souboj v oktagonu největší světové organizace MMA. Společně se Shamilem Gazievem otevírali zápasovou kartu turnaje UFC 296, který se v noci uskutečnil v Las Vegas.

Martin Buday však v zápase nedokázal navázat na předchozí čtyři výhry v UFC a prohrál TKO ve druhém kole.

Slovenský bojovník se prakticky nedostal do zápasu, protože Gaziev od úvodu tlačil a zasahoval ho údery, ke kterým občas přidal i loket. Shamil potvrdil své vysoké kvality a slova o tom, že bude patřit mezi nejvýraznější UFC prospekty těžké váhy. Zatím neporažený Dagestánec reprezentující Bahrajn má velmi silná první kola, což bylo vidět i v tomto případě.

Buday měl už v prvním kole problém s tržnou ranou na oku, kvůli čemuž byl do klece přivolán i doktor.

Martin sice mohl pokračovat dál, ale zranění ho zjevně omezovalo a z Gazievova tlaku inkasoval dalšího údery.

Ve druhém kole se scénář zápasu nezměnil. Shamil přidával další údery a když už byl Martin v obraně na pletivu příliš zabalený a pasivní, rozhodčí zápas zastavil. Gaziev se tak stal prvním zápasníkem, který dokázal Budaye ukončit před limitem.

Zdroj: UFC | MMA Fanatik | Platforma X

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ