DomůUFCUFC 272: Sergey Spivak nedal Gregu Hardymu šanci a ukončil ho už...

UFC 272: Sergey Spivak nedal Gregu Hardymu šanci a ukončil ho už v prvním kole

V úvodním zápase hlavní karty turnaje UFC 272 dominoval Sergey Spivak (14-3), který už v prvním kole ukončil Grega Hardyho (7-5).

Zápas začal lépe Hardy, který Spivakovi uštědřil několik nepříjemných lowkicků. Moldavan se snažil o strh, ale Američan se dobře bránil. Nicméně Spivak ve svých pokusech pokračoval a opět se mu podařilo Hardyho hodit na zem.

Převaha Moldavana na zemi byla evidentní. Kontroloval svého soupeře, blokoval mu ruce a hledal údery. Následně zasypal Američana krupobitím úderů. Hardy se nejprve snažil vykroutit a uniknout, ale nakonec si jen zakryl hlavu a rezignoval. Když to rozhodčí viděl, zápas přerušil.

Sedmadvacetiletý Sergey Spivak se tak po prohře s Tomem Aspinallem vrátil na vítěznou vlnu. Moldavan vyhrál čtyři z posledních pěti zápasů.

Zdroj: UFC | Twitter Martial Mind

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ