DomůCZ/SK MMAPatrik Kincl si vzal na mušku nemocného Piráta, který má údajně těžký...

Patrik Kincl si vzal na mušku nemocného Piráta, který má údajně těžký průběh covidu. Pirát odpovídá

Prozatímní šampion střední váhy organizace OKTAGON MMA, kterým je Samuel Pirát Krištofič byl korunován loni v červenci na turnaji OKTAGON 26, který se uskutečnil na pražské Štvanici. Pirát tehdy na body porazil ve velmi vyrovnaném duelu Marcina Naruszczku.

Následně se oznámilo, že na konci roku se „Pirát“ utká s Karlosem Vémolou, který je považován za nejlepší střední váhu organizace. Jenže ten musel, kvůli zranění, ze souboje odstoupit a organizace tak musela hledat náhradu. Tou se stal Patrik Kincl a diváci se těšili na velmi atraktivní souboj o titul.

Jenže covidová situace znovu udeřila a zápas se přesunul na turnaj OKTAGON 31, který se má konat 26. února 2022 v pražské O2 areně. A aby toho nebylo málo, nyní se objevila další komplikace.

Nemoc Krištofiče

„Přátelé, ani jsem se s vámi celý den nespojil, protože ta nemoc nás pořád všechny šikanuje. Normálně nechápu, však já nemocný ani nebývám a teď mě to tady láme ze strany na stranu. Láme mě to. Já jsem jak vzduchovka. Můžete mi alespoň napsat něco pěkného a povzbudit mě,“ oznámil vyčerpaný Pirát na svém IG profilu. Vypadá to tak, že se nakazil covidem, což vzhledem k aktuálnímu počtu případů není nic neobvyklého. Většinou má však nemoc lehký průběh, ale ne vždy to je pravidlem. Jen si vzpomeňme jaké problémy nadělala například Martinu Budayovi či Khamzatu Chimaeovi, který kvůli covidu málem ukončil kariéru.

Kinclova odpověď

„A Oskara získává… Hodně lidí si tím sajrajtem prošlo a nešlo o žádné drsné bojovníky, ale že by takhle fňukali na sítích? WTF! Mám to taky za sebou, zrušil jsem několik akcí, zalehl jsem do postele, držel hubu a vrátil se pomalu zpět do přípravy. Udělej to samé,“ odpověděl Patrik Kincl, který s chováním Piráta nesouhlasí a místo pozitivních zpráv, které si Krištofič žádal, poslal toto tvrdé sdělení.

Samuelova reakce

„Přátelé, moc děkuji Kinclovi za jeho rady, které byly tak trapné a jeb*uté jako on sám. Nevadí, když tě tak trápí, co si dávám na svůj IG, tak to potajmu nesleduj a nebudeš to muset trapně komentovat. To je zaprvé. Zadruhé se vůbec nesnaž mluvit o tom, co mám a nemám dělat. Když jsi měl možnost něco říct, když jsme seděli naproti sobě, tak si rabkal jako když trabant v zimě startuje. Nevím, co se teď stalo, kde jsi vzal odvahu teď na internetu. To jsi ty, bezpáteřní ko*ot. To o tobě všichni vědí. Teď bych tě nejradši trefil. Pozor na tyhle řeči, protože můžeš dostat facky ještě předtím, než bude zápas. Jasné?“ zareagoval Pirát na Kinclův útok.

Zdroj: Instagram Samuel Krištofič a Patrik Kincl

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ