DomůCZ/SK MMAMichala Martínka namíchl OKTAGON: Bylo by dobré nazývat všechno pravým jménem! Historie...

Michala Martínka namíchl OKTAGON: Bylo by dobré nazývat všechno pravým jménem! Historie by se neměla upravovat

Historicky první šampion organizace OKTAGON MMA není spokojený s tím, jakým směrem se ubírá promo jejího dokumentu.

Michal Martínek, bývalý šampion těžké váhy, reagoval na dokumentární sérii s Gáborem Borárosem, který organizace natočila pod názvem “Byl jsem první”.

V příspěvku na sociálních sítích totiž organizace deklaruje, že Boráros je prvním šampionem OKTAGONU.

“Možná, že neudělal všechno správně, ale nikdo mu neupře, že MMA pomohl proslavit v Čechách i na Slovensku.”

“Se zatajeným dechem budeš sledovat vítězství, prohry a těžké životní zkoušky jednoho z nejslavnějších borců OKTAGONU, jehož výrazná osobnost elektrizuje davy,” uvádí se dále v příspěvku, který láká na sledování dokumentu.

Faktem je, že Gábor Boráros se stal vítězem první série show OKTAGON Výzva. Je tedy vítězem reality show a svůj pás nemusel nikdy obhajovat.

“První oficiální šampion jsem byl já, pokud mě a mým fanouškům slouží dobře paměť. Tak by bylo dobré nazývat všechno pravým jménem, protože historie by se neměla upravovat,” reagoval Martínek na sociálních sítích.

Evidentně se mu nelíbí, že OKTAGON promuje svůj materiál tak, jak se mu hodí a neznalý divák to může špatně pochopit a myslet si, že Boráros byl prvním šampionem OKTAGONU.

Prvním šampionem OKTAGONU však skutečně byl Michal Martínek, který v současné době bojuje v polské organizaci KSW.

Titul vybojoval 28. července 2018 na turnaji OKTAGON 7, když ve třetím kole porazil TKO Daniela Dittricha.

Zdroj: Instagram Michal Martínek | Facebook OKTAGON MMA | Svet MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ