DomůCZ/SK MMAJiří Procházka se poprvé vyjadřuje k titulovému souboji o pás šampiona!

Jiří Procházka se poprvé vyjadřuje k titulovému souboji o pás šampiona!

Před pár dny jsme se po měsících spekulací konečně dočkali oficiálního oznámení titulové zápasu „českého samuraje“. Ten se 7.5. v Riu de Janeiru utká s Gloverem Teixeirou, který aktuálně kraluje polotěžké divizi UFC.

„Jsem za to moc rád a doufám, že vše vyjde, jak má. A pro naši zemi, s poměry, ze kterých pocházím a s kulturou, co mám odsud zažitou, dokážu, že jdou dělat světové věci na té nejvyšší úrovni. 7. května si pro to jdeme, jasně a nekompromisně. A budu rád, když u toho bude celé Česko i celý svět. Je to prostě… Wow, nemám slov. Zatím jsem si to ani sám takhle neřekl,“ vyjádřil Procházka své první pocity po podepsání smlouvy pro server iSport.

Prohlašuje také, že dá do souboje všechno a půjde tam s tradičními “béjépéčkama”. Nechce se nechat rozhodit ani možnými plnými tribunami, které jej v Brazílii s největší pravděpodobností čekají.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Co říká na Teixeiru a jaký je plán?

„Je tam pár maličkostí, kterých jsem si všiml. A to především z jeho posledního zápasu s Janem Blachowiczem. Když mu o to opravdu jde, udělá vážně cokoliv, aby dostal hru na svou stranu. Proti tomu si musím vytvořit antizbraně, recept na jeho strategii, silné a slabé stránky. Na to se budu stále více a více zaměřovat. Zatím to nechci mít tolik v hlavě. Co můžu říct… U mě je přístup, co se týká boje jednoznačný. Chci se stát mistrem, válečníkem, který bude mít jasně pod kontrolou celý zápas od začátku do konce. Chci soupeři přímo velet. A to jsou věci, které nechci úplně říkat nahlas, ale je to ve mně. Vždy, když se o tom s někým bavím, tak tohle je přesně to mistrovství, o němž mluvím,“ nastínil „BJP“ strategii na svého budoucího soupeře.

Nyní Procházka odjíždí na měsíční kemp za bývalým dvojnásobným šampionem UFC, kterým byl Henry Cejudo. Ten jej pozval, aby si u něj zdokonalil svůj wrestling. Potkat by se tam měl i s Jonem Jonesem.

Zdroj: iSport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ