DomůUFC"Korean Zombie" chválí Henryho Cejuda: Netušil jsem, že je to bojovník s...

“Korean Zombie” chválí Henryho Cejuda: Netušil jsem, že je to bojovník s takovým bojovým IQ

“Korean Zombie” zkříží rukavice s Alexem Volkanovskim na turnaji UFC 273. V přípravě mu pomáhá Henry Cejudo, za což je mu korejský bojovník velmi vděčný.

Původně se Volkanovski měl 9. dubna utkat s Maxem Hollowayem, ale Američan musel ze souboje odstoupit kvůli zranění. V této situaci se přihlásilo mnoho bojovníků, kteří ho chtěli nahradit, ale sám šampion vybral Chan Sung Junga, který se zápasem ihned souhlasil.

Mezi těmi, kdo se chtěli s Australanem utkat, byl i Henry Cejudo. Toho však odmítl jak Volkanovski, tak šéf UFC Dana White. Cejudo se tak rozhodl přispět k Volkanovského porážce tím, že Chan Sung Jungovi pomáhá v přípravě.

“Korean Zombie” je mu za to velmi vděčný, což sám v rozhovoru s médii potvrdil:

“Hodně mi pomáhá. Je na každém tréninku, na každé týmové schůzce. Dělá sparing. Jsem za to velmi vděčný. Netušil jsem, že je to fighter s takovým bojovým IQ. Když se na něj díváte v televizi, můžete ho nemít rádi, ale když je mimo kameru a dává mi rady a trénuje se mnou, je obrovskou součástí mé přípravy.”

Korejec se v oktagonu naposledy představil loni v červnu, kdy porazil na body Dana Igeho.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ