DomůOstatníŠokující moment v boxu: Roh hodil ručník do ringu, rozhodčí jej vyhodil...

Šokující moment v boxu: Roh hodil ručník do ringu, rozhodčí jej vyhodil zpět!

Šokující chvíle zažili diváci i protagonisté boxerského zápasu mezi Jeremiasem Poncem a Lewisem Ritsonem. Ritsonův roh chtěl souboj ukončit a vhodil do ringu ručník. Rozhodčí jej však vyhodil zpět a nechal boxery pokračovat v zápase.

Zdroj: DAZN

Během boxerského souboje mezi Jeremiasem Poncem a Lewisem Ritsonem byl k vidění poměrně bizarní moment. Ritson byl v jednu chvíli ve viditelných problémech a jeho roh situaci vyhodnotil správně, když v desátém kole vhodil do ringu ručník.

Jenže rozhodčí Steve Gray všechny přítomné šokoval, když ručník hodil nazpátek a nechal boxery pokračovat v zápase.

K celé situaci se po zápase vyjádřil vítězný Ponce:

“Bylo to trochu matoucí. Myslel jsem, že zápas je ukončený, když jsem viděl ručník. Pak jsem viděl, jak ho rozhodčí hodil zpět. Bylo to šokující.”

“Ritson má pravděpodobně zraněná žebra. A zbytečně. Kdyby rozhodčí zápas ukončil, když přiletěl ručník, pravděpodobně by se to nestalo.”


Sleduj turnaj OKTAGON 25 ŽIVĚ a ZDARMA

Pirát, Rony, Veličković, vyostřené “derby” Ryšavý🆚 Bartl a samozřejmě titulová bitva o krále 👑 těžké váhy Buday vs. Minda. A mnohem víc! – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu večer.


Zdroj: Twitter DAZN Boxing | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ