DomůCZ/SK MMAMartina Jindrová vybojovala smlouvu s PFL!

Martina Jindrová vybojovala smlouvu s PFL!

Česká zápasnice Martina Jindrová se zúčastnila turnaje americké organizace Professional Fighters League (PFL). Jednalo se konkrétně o projekt Challenger Series, ze kterého se jedna zápasnice probojuje do letošního turnaje organizace.

Jindrovou v duelu čekala nepříjemná Jacqueline Cavalcanti, nad kterou Martina vyhrála až na bodové rozhodnutí. Předvedla však skvělý výkon, jelikož souboj později organizátoři vyhlásili za nejlepší zápas večera.

Jindrová tak postoupila do finálové dvojice, kde o postupujícím rozhodují fanoušci, porota a při rovnosti bodů prezident PFL. Porota, kde seděl mimo jiné i Tyron Woodley rozhodla pro Jindrovou, za to fanoušci pro Jeslen Mishelle.

Rozhodoval tak prezident, který ukázal na Martinu Jindrovou, která se tak představí v letošním turnaji PFL. Martina na něm zabojuje o finanční prémii v hodnotě jednoho milionu dolarů a stává se druhým zástupcem Česka (po Viktoru Peštovi) v této organizaci.

Zdroj: Twitter PFL

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ