DomůUFC„Třetí zápas bude” – Shevchenko o dalším souboji s Nunes

„Třetí zápas bude” – Shevchenko o dalším souboji s Nunes

Už příští týden se na turnaji UFC 247 Valentina Shevchenko (MMA 18-3) utká s Katlyn Chookagian (MMA 13-2). Tento souboj bude další obhajobou jejího mistrovského pásu v muší váze.

Embed from Getty Images

Dosud Valentina Shevchenko prohrála v UFC jen dvakrát. V obou případech to bylo s Amandou Nunes (19-4). Pokaždé toto utkání dospělo až do samého závěru časového limitu a museli jen rozlousknout sudí. Jednou bylo rozhodnutí nejednomyslné. Shevchenko doufá, že v budoucnosti bude mít možnost utkat se s Nunes znovu.

“Ještě nevím kdy. Nevím, jestli to bude letos nebo příští rok. Myslím si ale, že k dalšímu zápasu mezi mnou a Amandou dojde. Snažím se na to teď ale nemyslet, protože mám dost práce ve své váhové kategorii.”

V našem posledním zápase s Amandou měl být výsledek jiný. Lidé chtějí vidět náš třetí zápas. Mezi námi už nejde o to, co chci já nebo ona. To už jde mimo nás. K tomu utkání někdy určitě dojde.”

Zdroj:  Twitter Valentina Shevchenko | Bloody Elbow

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ