DomůVideaTohle se nepovedlo! Chtěl napodobit Jorgeho Masvidala, po 4 vteřinách dostal KO

Tohle se nepovedlo! Chtěl napodobit Jorgeho Masvidala, po 4 vteřinách dostal KO

Brazilský bojovník, evidentně inspirovaný legendárním knokautem Jorgeho Masvidala, se pokusil jeho kousek napodobit. Pokus však nedopadl vůbec dobře.

11. listopadu se v brazilském městě Fortaleza konal galavečer Acesso MMA 3. Na akci bylo k vidění 11 zápasů podle pravidel MMA. Jeden ze soubojů proběhl v polotěžké váze mezi Xikem Loko a Iury Silvou. A tento zápas skončil bleskurychle.

Silva se ihned po gongu zahajujícím zápas na svého soupeře rozběhl a pokusil se o naskočené koleno. Pokus se ale minul účinkem. Loko svého soupeře trefil ještě ve vzduchu, Silva upadl a Loko mu okamžitě zasadil další dva údery shora na hlavu. Rozhodčímu nezbylo nic jiného, než zápas po pouhých 4 vteřinách zastavit.

Silvův pokus hodně připomínal ukončení Bena Askrena Jorge Masvidalem. Připomeňme, že americký bojovník svého soupeře knokautoval letícím kolenem již po pěti vteřinách zápasu. Souboj se odehrál na turnaji UFC 239 v červenci 2019 a Masvidalův knokaut je dodnes nejrychlejším ukončením v historii americké organizace.

Zdroj: Platforma X

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ