DomůCZ/SK MMATomáš Deák o Štrbákově kolapsu: Bylo to něco strašného!

Tomáš Deák o Štrbákově kolapsu: Bylo to něco strašného!

Tomáš Deák popisuje kolaps svého týmového kolegy Miroslava Štrbáka, jehož byl svědkem. Hovoří také o svém cíli v ACA a o tom, jak je nastavena jeho smlouva s RFA.

Zdroj: OKTAGON MMA

Nejen domácí, ale i zahraniční média, která se zabývají MMA, obletěla špatná zpráva. Miroslav Štrbák v úterý zkolaboval na tréninku v OFA! Po infarktu byl uveden do umělého spánku. O život nyní bojuje v nemocnici na Kramároch.

“Je to vážně hrozné. Byl jsem přímo na místě a nikomu na světě nepřeji, aby viděl to, co já. Bylo to něco strašného. Ale Mirko je skvělý bojovník a já pevně věřím, že to zvládne. Modlím se za něj každý den. Jsem si jistý, že to zvládne,” řekl Tomáš Deák.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Slovenský bojovník bojuje v ruské organizaci ACA. Zároveň ale podepsal smlouvu s novou slovenskou organizací RFA. Objasnil, jak to jde dohromady.

“Situace je taková, že dokud mám smlouvu s ACA, mohu bojovat v MMA pouze tam. V RFA bych se také mohl objevit, ale například jen v zápasech v kickboxu, boxu nebo muay thai. Ale podepsal jsem tam smlouvu a teď už jde jen o to, v jakém sportu se tam předvedu,” prozradil Tomáš Deák.

Chce se stát šampionem ACA

Deák byl šampionem v organizacích OKTAGON MMA a Fight Nights Global. Rád by do své sbírky přidal také titul ACA.

“Mým jasným cílem je zůstat v Rusku. A nejde jen o to vyhrát ty dva zbývající zápasy a získat tak novou smlouvu. Rád bych zaútočil na titul v ACA! Beru to jako obrovskou šanci, která se už těžko bude opakovat. A udělám pro to naprosto cokoli,” říká odhodlaně Tomáš Deák. “Právě teď je to dvojka po UFC a bojují tam nejlepší bojovníci na světě. Dostat se tam na vrchol by pro mě bylo zkrátka nejvíc,” dodal.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: Kaocko | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ