DomůCZ/SK MMATomáš Deák o Štrbákově kolapsu: Bylo to něco strašného!

Tomáš Deák o Štrbákově kolapsu: Bylo to něco strašného!

Tomáš Deák popisuje kolaps svého týmového kolegy Miroslava Štrbáka, jehož byl svědkem. Hovoří také o svém cíli v ACA a o tom, jak je nastavena jeho smlouva s RFA.

Zdroj: OKTAGON MMA

Nejen domácí, ale i zahraniční média, která se zabývají MMA, obletěla špatná zpráva. Miroslav Štrbák v úterý zkolaboval na tréninku v OFA! Po infarktu byl uveden do umělého spánku. O život nyní bojuje v nemocnici na Kramároch.

“Je to vážně hrozné. Byl jsem přímo na místě a nikomu na světě nepřeji, aby viděl to, co já. Bylo to něco strašného. Ale Mirko je skvělý bojovník a já pevně věřím, že to zvládne. Modlím se za něj každý den. Jsem si jistý, že to zvládne,” řekl Tomáš Deák.

Kdo je lepší pérovou vahou v UFC – Calvin Kattar nebo Giga Chikadze? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

Slovenský bojovník bojuje v ruské organizaci ACA. Zároveň ale podepsal smlouvu s novou slovenskou organizací RFA. Objasnil, jak to jde dohromady.

“Situace je taková, že dokud mám smlouvu s ACA, mohu bojovat v MMA pouze tam. V RFA bych se také mohl objevit, ale například jen v zápasech v kickboxu, boxu nebo muay thai. Ale podepsal jsem tam smlouvu a teď už jde jen o to, v jakém sportu se tam předvedu,” prozradil Tomáš Deák.

Chce se stát šampionem ACA

Deák byl šampionem v organizacích OKTAGON MMA a Fight Nights Global. Rád by do své sbírky přidal také titul ACA.

“Mým jasným cílem je zůstat v Rusku. A nejde jen o to vyhrát ty dva zbývající zápasy a získat tak novou smlouvu. Rád bych zaútočil na titul v ACA! Beru to jako obrovskou šanci, která se už těžko bude opakovat. A udělám pro to naprosto cokoli,” říká odhodlaně Tomáš Deák. “Právě teď je to dvojka po UFC a bojují tam nejlepší bojovníci na světě. Dostat se tam na vrchol by pro mě bylo zkrátka nejvíc,” dodal.

Vsadit si nebo se dívat ZDARMA na všechny zápasy UFC a OKTAGON MMA můžeš TADY.

Zdroj: Kaocko | MMA Fanatik

Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
83SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ