DomůUFCJan Blachowicz tipuje souboj Glovera Teixeiry s Jiřím Procházkou a říká, že...

Jan Blachowicz tipuje souboj Glovera Teixeiry s Jiřím Procházkou a říká, že bude fandit Brazilci

Jan Blachowicz se rozpovídal o souboji mezi Gloverem Teixeirou a Jiřím Procházkou a netajil se tím, komu bude fandit. Naši fanoušci budou zklamaní.

Zdroj: UFC

Na minulou sobotu v Abú Dhabí nebude Jan Blachowicz vzpomínat rád. Zhruba rok poté, co usedl na trůn polotěžké váhy UFC, utrpěl Polák v Abú Dhabí těžkou porážku.

V zápase večera na turnaji UFC 267 byl favoritem. Přesto “Těšínský princ” prohrál s Gloverem Teixeirou submisí ve druhém kole. Navíc podal opravdu špatný výkon.

Zatím není známo, kdy bude brazilský zápasník poprvé obhajovat svůj titul, který získal ve 42 letech, ale mnohé naznačuje, kdo bude jeho soupeřem. S největší pravděpodobností se nový šampion utká s Jiřím Procházkou, který v Abú Dhabí plnil roli náhradníka pro titulový souboj polotěžké váhy.

Polská média se Jana Blachowicze dotázala, jak vidí souboj mezi Teixeirou a Procházkou.

“Budu fandit Gloverovi, dokud nedostanu šanci se mu pomstít,” řekl bývalý polský šampion. “Doufám, že bude stále šampionem, abych mu ten pás mohl zase vzít. Proto mu budu fandit.”

“Uvidíme. Procházka je šílený. Má nepředvídatelný styl, ale v jeho šílenství je systém, takže to bude zajímavý zápas. Pokud do toho Glover půjde jako do zápasu se mnou, má šanci titul uhájit. A velkou.”

Zdroj: Lowking

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ