DomůCZ/SK MMAAféra Leo Brichta vs. OKTAGON MMA: Brichtova manažerka údajnou smlouvu viděla a...

Aféra Leo Brichta vs. OKTAGON MMA: Brichtova manažerka údajnou smlouvu viděla a tvrdí, že je neplatná!

Není žádnou novinkou, že Leo Brichta je hlavní tváří nově vzniklé organizace Real Fight Arena (RFA). Tím se však na světlo světa dostala nová “kauza”, která se týká jeho smlouvy s organizací OKTAGON MMA.

Zdroj: OKTAGON MMA

Důvodem je tvrzení vedení OKTAGONU, že Brichta porušil svou stávající smlouvu, když se zúčastnil propagační tiskové konference, kde byl představen jako bojovník RFA. Všechny zúčastněné strany se k celé situaci několikrát vyjádřily, ale stále není jasné, zda Leo má platnou smlouvu, či nikoliv. Brichtův management s odstupem času uvedl, že informace o jeho smlouvě jsou stále nejasné.

Proč přestup? Leo Brichta je mladý, ale velmi talentovaný bojovník. Ve svých zápasech předvádí neuvěřitelné výkony, které jsou plné akce, úderů a vůbec všeho, co chce oko fanouška bojových sportů vidět. V organizaci OKTAGON MMA vybojoval Leo deset zápasů a s vedením měl dobré vztahy. Problém podle něj nastal, když chtěl vyšší výplatu.

“Chtěl bych se v rychlosti vyjádřit k OKTAGONU. Většinou bylo všechno v pohodě. Dokonce říkám, že OKTAGON Underground byla nejlepší část mého života a jedna z nejlepších akcí, které jsem zažil, ale nyní před posledním zápasem tady byly nějaké finty. Říkalo se, že jsem odmítl zápas, což není pravda. Říkal jsem pouze to, že nebudu zápasit za cca 3000€, když můj soupeř by dostal více než dvojnásobek. Chtěl jsem stejné peníze, ale nevyšlo to.“

“Následně mi přivezli nového soupeře (Lapiluse) a asi počítali s tím, že prohraju. Jenže to se nestalo a najednou po zápase přišli, že pokud podepíšu novou smlouvu, tak dostanu nové peníze (i za zápas s Lapilusem). Toto se ale nedělá po zápase, proč mi tu smlouvu nedali už před zápasem? Dost mě to dostalo.”

Na smlouvu s organizací OKTAGON MMA se novináři zeptali Brichtova nového managementu. Kolem smlouvy se od začátku přestupního řízení s RFA objevuje mnoho otazníků. OKTAGON tvrdí, že smlouva je platná a chce po Brichtovi vysokou pokutu, naopak promotér RFA Marhanský si myslí, že Leova smlouva možná vůbec neexistuje.

“Po mnoha urgencích jsem viděla pouze smlouvu zaslanou bývalým vedením, která nemá náležitosti smlouvy, které by měla mít. Beru to tedy jako smlouvu, která není relevantní a platná. Žádnou jinou smlouvu jsem ani po výzvách právníka neobdržela,” vysvětlila Brichtova manažerka Nina Sedláková.

Zdroj: Československé MMA | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ