DomůCZ/SK MMAAféra Leo Brichta vs. OKTAGON MMA: Brichtova manažerka údajnou smlouvu viděla a...

Aféra Leo Brichta vs. OKTAGON MMA: Brichtova manažerka údajnou smlouvu viděla a tvrdí, že je neplatná!

Není žádnou novinkou, že Leo Brichta je hlavní tváří nově vzniklé organizace Real Fight Arena (RFA). Tím se však na světlo světa dostala nová “kauza”, která se týká jeho smlouvy s organizací OKTAGON MMA.

Zdroj: OKTAGON MMA

Důvodem je tvrzení vedení OKTAGONU, že Brichta porušil svou stávající smlouvu, když se zúčastnil propagační tiskové konference, kde byl představen jako bojovník RFA. Všechny zúčastněné strany se k celé situaci několikrát vyjádřily, ale stále není jasné, zda Leo má platnou smlouvu, či nikoliv. Brichtův management s odstupem času uvedl, že informace o jeho smlouvě jsou stále nejasné.

Proč přestup? Leo Brichta je mladý, ale velmi talentovaný bojovník. Ve svých zápasech předvádí neuvěřitelné výkony, které jsou plné akce, úderů a vůbec všeho, co chce oko fanouška bojových sportů vidět. V organizaci OKTAGON MMA vybojoval Leo deset zápasů a s vedením měl dobré vztahy. Problém podle něj nastal, když chtěl vyšší výplatu.

“Chtěl bych se v rychlosti vyjádřit k OKTAGONU. Většinou bylo všechno v pohodě. Dokonce říkám, že OKTAGON Underground byla nejlepší část mého života a jedna z nejlepších akcí, které jsem zažil, ale nyní před posledním zápasem tady byly nějaké finty. Říkalo se, že jsem odmítl zápas, což není pravda. Říkal jsem pouze to, že nebudu zápasit za cca 3000€, když můj soupeř by dostal více než dvojnásobek. Chtěl jsem stejné peníze, ale nevyšlo to.“

“Následně mi přivezli nového soupeře (Lapiluse) a asi počítali s tím, že prohraju. Jenže to se nestalo a najednou po zápase přišli, že pokud podepíšu novou smlouvu, tak dostanu nové peníze (i za zápas s Lapilusem). Toto se ale nedělá po zápase, proč mi tu smlouvu nedali už před zápasem? Dost mě to dostalo.”

Na smlouvu s organizací OKTAGON MMA se novináři zeptali Brichtova nového managementu. Kolem smlouvy se od začátku přestupního řízení s RFA objevuje mnoho otazníků. OKTAGON tvrdí, že smlouva je platná a chce po Brichtovi vysokou pokutu, naopak promotér RFA Marhanský si myslí, že Leova smlouva možná vůbec neexistuje.

“Po mnoha urgencích jsem viděla pouze smlouvu zaslanou bývalým vedením, která nemá náležitosti smlouvy, které by měla mít. Beru to tedy jako smlouvu, která není relevantní a platná. Žádnou jinou smlouvu jsem ani po výzvách právníka neobdržela,” vysvětlila Brichtova manažerka Nina Sedláková.

Zdroj: Československé MMA | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ