DomůUFCJon Jones: Chystám se vytvořit něco velkého, něco jedinečného

Jon Jones: Chystám se vytvořit něco velkého, něco jedinečného

Bývalý šampion polotěžké váhy UFC Jon Jones se měl vrátit do oktagonu organizace během tohoto léta. Jednání s Danou Whitem, šéfem UFC, však uvízla na mrtvém bodě a v současné chvíli tak není vůbec jasné, kdy “Bonese” znovu uvidíme v akci.

Zdroj: UFC

Původně se hovořilo o tom, že se Jon Jones utká s Francisem Ngannou. “Bones” však údajně za zápas požadoval 30 milionů dolarů. Sám to popírá, ale UFC prakticky možnost zápasu Jones vs. Ngannou smetla ze stolu a chce sestavit titulový zápas Francis Ngannou vs. Derrick Lewis.

Jon Jones se však nadále tvrdě připravuje. Co bude dál, to však nikdo neví. Obzvláště poté, kdy “Bones” na svých sociálních sítích publikoval tajemné zprávy. Můžeme se jen domýšlet, co chystá.

“Chystám se vytvořit něco velkého, něco jedinečného.”

“Na cestě, po které žádný člověk na této planetě nikdy nešel. Velké věci nemůžete uspěchat.”

Zdroj: Twitter Jon Jones

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ