DomůCZ/SK MMAPirát vzkazuje Vémolovi: Vyzyvatelé chodí do modrého rohu kamaráde!

Pirát vzkazuje Vémolovi: Vyzyvatelé chodí do modrého rohu kamaráde!

Pirát vs. Vémola, tento souboj oznámila organizace OKTAGON MMA v sobotu 25.9. na turnaji OKTAGON 28. Informace o upoutávce na tento zápas byla překvapením pro oba aktéry titulového souboje ve střední váze.

Zdroj: OKTAGON MMA

O jejich souboji na konci roku, konkrétně 30.12. na turnaji OKTAGON 30, se mluví už od léta, kdy se Krištofič stal prozatímním šampionem. Kvůli Karlosově zranění ruky však zatím nebylo nic oficiální a navzdory tomu, že organizace zápas oznámila, nemusí k němu v tomto složení vůbec dojít.

Terminátor v podstatě okamžitě po představení tohoto zápasu prohlásil, že nemá v úmyslu nastoupit před pražským publikem do modrého rohu. Podle zvyklostí by však prozatímní šampion, tedy Pirát, měl jít bez jakýchkoli debat do červeného rohu. Protože Karlos Vémola byl na víkendovém turnaji v Praze, dostal ihned od promotéra Ondřeje Novotného možnost se k zápasu vyjádřit. Krištofič tuto možnost neměl, a proto se rozhodl reagovat prostřednictvím svého kanálu na YouTube.

Pirát již o víkendu oznámil, že se vyjádří ke slovům Karlose Vémoly, ale také k upoutávce, kterou zveřejnila organizace OKTAGON MMA, aniž by ho údajně informovala o definitivním potvrzení zápasu. Na turnaj OKTAGON 28, kde byl teaser představen, pozvali pouze Terminátora. Piráta vynechali, alespoň podle jeho slov.

V pondělí večer se tedy vyjádřil k víkendovým událostem a zároveň Karlosovi sdělil, že není v žádné šaškárně, ale v organizaci světového formátu.

“Máme za sebou víkend a velmi pěkný turnaj OKTAGON 28. Na tomto turnaji vypustili pěknou upoutávku, kde oznámili můj zápas proti Vémolovi. Velmi dobře a pěkně sestříhaná upoutávka.”

“Jak jsem se zmínil (v mém instagramovém příběhu), byl jsem rozčarovaný až naštvaný, protože jsem nevěděl, že teaser vůbec vyjde. Zrovna jsem sledoval turnaj tady v obýváku a najednou to na mě vyběhlo. Nejdřív jsem si myslel, že je to dobrá práce. Na druhou stranu jsem měl nervy z toho, že mi nikdo nedal vědět, že to poběží a že zápas už je vlastně potvrzený.”

“Náznaky už tu byly, ale pořád to bylo spíš v teoretické rovině. Nic nebylo dohodnuto. Naštvalo mě, že mě tam ani nezavolali, že ten teaser pustí do světa, ale druhou stranu, tedy mého soupeře z modrého rohu (smích), si tam pozvali. Nechali ho, aby se k celé věci vyjádřil, nechali ho mluvit ty jeho řečičky, které má tak rád. Je to prostě takový zlý človíček, nemá dobré srdce, což mě opět nepřekvapilo.”

“Řekl jsem sice, že OKTAGON se postavil na stranu temnoty a zla, ale v každém případě si nemyslím, že by to bylo něco osobního ze strany Ondry nebo Pala. Samozřejmě by jim více vyhovovalo, kdyby mě Karlos porazil a odveta s Attilou by se lépe promovala. Dávalo by to jednoduše větší smysl.”

Pirát se také vyjádřil k tématu “modrého rohu” a bez váhání smetl Karlosův požadavek ze stolu.

“Abych se také vyjádřil k jeho výmyslům ohledně červeného a modrého rohu. Kámo, jsi už dost starý a zkušený. Měl by jsi vědět, že šampioni jdou do oktagonu druzí. Vyzyvatelé jdou do modrého rohu. To jsi ty ten modrý roh, kamaráde můj.”

“Nejsi šampionem vlastní chybou. Pokud chceš být šampionem, musíš být schopen i navážit v dané váhové kategorii. O ten pás jsi přišel svou nezodpovědností nebo laxním přístupem. To už prostě musíš vědět ty, proč jsi tu váhu neudělal. O ten pás jsi přišel jen kvůli sobě. Ten pás jsem získal, protože když jsi byl zraněný a tahal jsi za nos nevím kolik lidí, že to dáš, tak já jsem ten zápas vzal dva týdny před turnajem. Šel jsem tam bez přípravy, měl jsem nějakou přípravu, ale taky zraněná žebra. Samozřejmě jsem to před zápasem neřekl, přesto jsem ten zápas přijal a vyhrál jsem. Řeči o fake šampionovi jsou jen bludy ve tvé hlavě. Školení rozhodčí ten zápas nabodovali jasně pro mě.”

“Tak se s tím smiř kamaráde, půjdeš do modrého rohu, protože tohle není žádná šaškárna. Je to velká organizace, která už je na světové úrovni, a jak by to vypadalo, kdyby dělala takové šaškovské tahy. Ty si řekneš, začneš vyhrožovat a my se máme pos*at. Pokud do toho zápasu nechceš jít, řekni to na rovinu, že tě bolí ručička a nevymýšlej si. Pokud se bojíš a chceš se uzdravit, budu obhajovat proti někomu jinému. A pokud jsi takový zarytý egoista, že jsi schopen tohle vůbec řešit, tak bych ti doporučil psychologa nebo prášky. Dokonce bych možná byl i pro psychiatra.”

“Nemám problém obhajovat proti komukoli jinému a klidně mohu obhajovat 4.12. Budu však připraven i na 30.12. Přeji mu hlavně hodně zdraví a aby si dal loket do pořádku a bylo to OK. Na závěr bych vám všem chtěl poděkovat za podporu.”

Zdroj: YouTube Samuel Krištofič

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ