Rakic opět provokuje Jiřího Procházku: Copak jsi opravdu tak hloupý, že chceš čekat na zápas déle než rok?

Aleksandar Rakic nechce být pátým kolem u vozu. Je připraven utkat se s Jiřím Procházkou v souboji, který určí dalšího titulového vyzyvatele v polotěžké váze UFC a nepřestává Jiřího Procházku provokovat.

Zdroj: UFC

O souboji mezi Aleksandarem Rakicem a Jiřím Procházkou se mluví už dlouho. Zatím však nic nenasvědčuje tomu, že by se zápas mohl uskutečnit. Rakic však českého samuraje neustále provokuje a osočuje na sociálních sítích. V posledním příspěvku na Twitteru napsal:

„Už jsi podepsal kontrakt na náš zápas Samuraji? Jsi opravdu tak hloupý, že budeš sedět a čekat déle než rok, než se Jan nebo Glover rozhodnou vrátit?“

Titulový zápas mezi Janem Blachowiczem a Gloverem Teixeirou se uskuteční 31. října na turnaji UFC 267 a Jiří Procházka by měl být jeho náhradníkem.

Rakic bojuje pod křídly UFC od roku 2017 a za tu dobu v organizaci absolvoval sedm zápasů, z nichž šest vyhrál.

Aleksandar Rakic je v současné době na třetím místě žebříčku UFC v polotěžké váze. O jednu příčku výše je Jiří Procházka.

Připomeňme, že před časem, když byl Rakic v žebříčku nad Jiřím Procházkou, odmítl s českým samurajem bojovat. Řekl, že se nedívá zpátky, ale dívá se jen na titul. Nyní, když se situace obrátila chce po Jirkovi to, co mu sám v minulosti nedopřál. Chtělo by to možná trochu více soudnosti.

Zdroj: Twitter Aleksandar Rakic

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ