DomůUFCRakic opět provokuje Jiřího Procházku: Copak jsi opravdu tak hloupý, že chceš...

Rakic opět provokuje Jiřího Procházku: Copak jsi opravdu tak hloupý, že chceš čekat na zápas déle než rok?

Aleksandar Rakic nechce být pátým kolem u vozu. Je připraven utkat se s Jiřím Procházkou v souboji, který určí dalšího titulového vyzyvatele v polotěžké váze UFC a nepřestává Jiřího Procházku provokovat.

Zdroj: UFC

O souboji mezi Aleksandarem Rakicem a Jiřím Procházkou se mluví už dlouho. Zatím však nic nenasvědčuje tomu, že by se zápas mohl uskutečnit. Rakic však českého samuraje neustále provokuje a osočuje na sociálních sítích. V posledním příspěvku na Twitteru napsal:

“Už jsi podepsal kontrakt na náš zápas Samuraji? Jsi opravdu tak hloupý, že budeš sedět a čekat déle než rok, než se Jan nebo Glover rozhodnou vrátit?”

Titulový zápas mezi Janem Blachowiczem a Gloverem Teixeirou se uskuteční 31. října na turnaji UFC 267 a Jiří Procházka by měl být jeho náhradníkem.

Rakic bojuje pod křídly UFC od roku 2017 a za tu dobu v organizaci absolvoval sedm zápasů, z nichž šest vyhrál.

Aleksandar Rakic je v současné době na třetím místě žebříčku UFC v polotěžké váze. O jednu příčku výše je Jiří Procházka.

Připomeňme, že před časem, když byl Rakic v žebříčku nad Jiřím Procházkou, odmítl s českým samurajem bojovat. Řekl, že se nedívá zpátky, ale dívá se jen na titul. Nyní, když se situace obrátila chce po Jirkovi to, co mu sám v minulosti nedopřál. Chtělo by to možná trochu více soudnosti.

Zdroj: Twitter Aleksandar Rakic

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ