DomůUFCSylvester Stallone: Dustin Poirier má nad Conorem McGregorem velkou převahu

Sylvester Stallone: Dustin Poirier má nad Conorem McGregorem velkou převahu

Hlavní hrdina filmové série “Rocky” vyjádřil svůj názor, týkající se završení trilogie mezi Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem. Třetí vzájemný zápas obou bojovníků se uskuteční v červenci na turnaji UFC 264.

Zdroj: Anastasiya Fedorenko, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Naposledy spolu oba bojovníci měřili síly v druhé polovině ledna. Vítězem se stal Poirier, který tak McGregorovi vrátil porážku z roku 2014. Jejich vzájemná bilance je tak nerozhodná 1-1.

V rozhovoru pro TMZ Sports se k jejich třetímu zápasu vyjádřil Sylvester Stallone, který ukázal na svého favorita.

“Je opravdu těžké tenhle zápas tipovat. Klidně si můžete hodit mincí. Na jedné straně je hodně motivovaný Poirier, na straně druhé McGregor, který vydělal balík peněz a už mu možná ta správná motivace chybí. V zápase rozhodne psychika a tady vidím obrovskou převahu na straně Poiriera.”

Sledovat turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete ZDE.

Nadcházející souboj je pro Poiriera i McGregora velice důležitý s ohledem na jejich sportovní budoucnost. Vítěz tohoto duelu se s největší pravděpodobností utká s Charlesem Oliveirou o pás šampiona lehké váhy.

Galavečer UFC s číslem 264 se uskuteční 10. července před vyprodanou halou v Las Vegas.

Zdroj: TMZ Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ