DomůUFCJon Jones tvrdí, že Francis Ngannou si nevěřil, a proto k jejich...

Jon Jones tvrdí, že Francis Ngannou si nevěřil, a proto k jejich zápasu nedošlo: Měl možnost se se mnou utkat, ale odmítl to!

Jon Jones, alespoň podle svých slov, zná důvod, proč se jeho zápas s Francisem Ngannouem neuskutečnil.

Od chvíle, kdy se Ngannou stal šampionem královské divize UFC a Jones oznámil, že přechází do těžké váhy, byla naděje, že k zápasu mezi těmito giganty světového MMA dojde.

Nejprve však jednání o zápase uvízla na mrtvém bodě a následně došlo k dalším tahanicím mezi Ngannouem a vedením UFC, které se týkali finančních záležitostí. Neshody nakonec vedly k tomu, že Francis Ngannou z UFC odešel.

Ačkoli mnoho fanoušků dává vinu za neuskutečnění zápasu Jonesovi, “Bones” se domnívá, že kritika by měla směřovat k Ngannouovi. Bývalý šampion polotěžké váhy tvrdí, že nabídka byla férová, ale Ngannou si nevěřil a rozhodl se zápas s ním odmítnout.

“Myslím, že si žádnou kritiku nezasloužím. Jsem tady, já jsem pořád tady. Francis měl příležitost se se mnou utkat a on se té příležitosti zřekl. Jestli by měl být někdo kritizován, tak je to Francis Ngannou. Pokud se nemýlím, byla mu nabídnuta největší smlouva v historii těžké váhy. Měl příležitost být tím, kdo mě sesadí z trůnu,” řekl Jones.

“Nevěřil si! Francis si nevěřil, nebyl ochoten na sebe vsadit. Bylo mi líto fanoušků, vím, že by to byl pro fanoušky obrovský zápas a lidé po celém světě by tu událost rádi viděli. Nepočítám s tím, že by Francis zůstal jen u boxu a dělal už jen to, co se chystá dělat. Myslím, že jeho návrat do UFC bude vždy vítaný. Vždy to bude velký, obrovský zápas a já na něj budu připraven.”

Přestože Jon Jones dává Francisi Ngannouovi za vinu, že se zápas neuskutečnil, nevylučuje, že se souboj v budoucnu uskuteční. Možná, že Ngannou skutečně absolvuje jeden boxerský duel a poté se vrátí do MMA, aby se utkal s Jonesem. Ovšem za předpokladu, že “Bones” bude v té době šampionem těžké váhy UFC.

Prozatím se však Jones soustředí na nejbližší zápas, ve kterém se bude snažit o to, aby si ještě více upevnil svůj odkaz tím, že získá titul v těžké váze.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ