DomůUFCJan Blachowicz: Nyní mě lidé konečně respektují. Jsem opravdovým šampionem!

Jan Blachowicz: Nyní mě lidé konečně respektují. Jsem opravdovým šampionem!

Jan Blachowicz, šampion UFC v polotěžké váze, se v posledních měsících soustředil výhradně na sobotní konfrontaci s Gloverem Teixeirou, která bude vrcholem galavečera UFC 267 v Abú Dhabí.

Zdroj: UFC

To však neznamená, že by současný šampion neměl v hlavě další potenciální soupeře. V nedávném rozhovoru pro média se “Těšínský princ” rozpovídal o možné odvetě se šampionem střední váhy Israelem Adesanyou.

“Jasně, proč ne? Pokud by však chtěl odvetu v polotěžké váze, musel by se vrátit a vyhrát 2-3 zápasy proti soupeřům z první desítky. Pak by se se mnou mohl utkat.”

“Má všechno pro to, aby byl úspěšný v polotěžké váze, ale uvidíme, jestli se sem vrátí nebo ne. Ale ano, má všechny předpoklady být tady úspěšný.”

Blachowicz a Adesanya, který usiloval o druhý pás šampiona, se spolu utkali v březnu na turnaji UFC 259. Polák Nigerijce porazil jednomyslným rozhodnutím, způsobil mu tak první porážku v jeho kariéře a poslal ho zpět do střední váhy.

“Nebyl jsem schopen ho knokautovat, protože byl rychlý, kluzký a dobře se vyhýbal hlavou. Proto ho nebylo možné knokautovat.”

“Byla to pro mě skvělá zkušenost, protože jsem absolvoval pět kol se skvělým kickboxerem. Všichni říkali, že s ním nedokážu bojovat ve stoje, ale já jsem světu ukázal, že to dokážu. A myslím, že můj postoj byl o něco lepší, takže to dopadlo dobře. Po třech kolech jsem ho dostal na zem a věděl jsem, že je můj.”

“Na zemi jsem si s ním už jen hrál. Udělal jsem, co jsem musel. Vyhrál jsem zápas a myslím, že mi lidé projevili respekt. Dostal jsem pak spoustu zpráv, takže si myslím, že jsem teď respektovaný. Také jiní bojovníci mi posílali zprávy, že jsem pro ně inspirací. Vždyť víte, jaká byla moje kariéra. Prohrál jsem několik zápasů a teď jsem šampion. Porazil jsem člověka jako je Izzy, takže mě teď lidé respektují a berou mě jako skutečného šampiona.”

Kompletní zápasová karta turnaje UFC 267.

Zdroj: BT Sport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ