Dustin Poirier: Na konci roku budu mít na svých bedrech pás šampiona

Dustin Poirier oznámil, že se připravuje na titulový zápas o pás šampiona lehké váhy, který by se měl uskutečnit na konci tohoto roku. Jeho protivníkem bude aktuální šampion Charles Oliveira.

Zdroj: UFC

Organizace UFC zatím zápas oficiálně neoznámila, ale vše nasvědčuje tomu, že k němu skutečně dojde. Mělo by se tak stát na turnaji UFC 269, který se uskuteční 11. prosince v Las Vegas.

Dustin Poirier nyní na svých sociálních sítích připomněl dva roky starou prohru s Khabibem Nurmagomedovem a při této vzpomínce oznámil, že se chystá na další titulový zápas.

“Před dvěma lety jsem po tiskové konferenci odešel z pódia. Měl jsem zlomené srdce a nebyl jsem si jistý svou budoucností. Dnes se chystám na to, abych si na konci roku připevnil na svá bedra pás šampiona. Nevzdávejte se a jděte za svými sny. Nechte pochybovat ostatní.”

O Poirierově souboji s Oliveirou se mluví už dlouho. Oliveira nedávno potvrdil, že jednání o zápase probíhají, ale smlouva na zápas ještě nebyla podepsána.

Nadcházející obhajoba pásu v lehké váze bude první obhajobou Charlese Oliveiry, který titul získal na začátku tohoto roku, když porazil Michaela Chandlera a získal tak pás šampiona uvolněný Khabibem Nurmagomedovem.

Zdroj: Instagram Dustin Poirier | MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ