DomůCZ/SK MMAMiloš Petrášek provokuje Krištofiče! Pirát reaguje

Miloš Petrášek provokuje Krištofiče! Pirát reaguje

Na tento souboj se těší všichni fanoušci OKTAGONU. Už 21. května se proti sobě postaví Miloš “Meloun” Petrášek a Samuel “Pirát” Krištofič. Dva bojovníci, které asi není potřeba představovat.

Mezi bojovníky už delší dobu panuje nepříliš přátelská atmosféra. Miloš Petrášek už loni v červenci tvrdil, že by se rád propracoval k zápasu s “Pirátem”. A nakonec se to podařilo. I když se bude jednat o souboj v boxu na 4×3 minuty a ve váze do 91 kg.

A v poslední době se “Meloun” navíc projevuje trochu jinak, než tomu bylo dosud. Zdá se, že nadobro opustil svou image “hodného chlapce”.

Nedávno se Petrášek totiž nechal slyšet:

„Konečně zápas, kdy chci někoho pořádně trefit do hlavy, aby se mu tam rozsvítilo.”

“Pirát” na tato slova reagoval překvapeně a tvrdil, že vztahy mezi ním a Milošem byly vždy přátelské. Krištofič také řekl, že Petrášek je falešný a vyjádřil zklamání z postoje českého zápasníka.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Podaří se Karlosi Vémolovi porazit Marpa v boxu? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>

Miloš Petrášek nyní znovu přilil olej do ohně:

“4 týdny po zápase bude Pirát říkat: ‘Nemal som to podceniť, som na seba naozaj nahnevaný, poučíme sa a ideme ďalej.’ Už se těším Samíku.”

Bylo jasné, že “Pirát” to nenechá jen tak. Z dovolené v Madridu vzkázal:

“Milošek zase otravuje a kecá. Aspoň doufám, že mu za to dobře zaplatili, když už ze sebe dělá takového koně. Já si jdu zaboxovat a on pořád rýpe. Nevím, co má s tím podceňováním.”

To, jak se celá situace vyvine, budeme moci sledovat už za pár týdnů. A bude se rozhodně na co dívat.

Sleduj turnaj UFC 274: Oliveira vs. Gaethje ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA!SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v noci ze soboty 7.5. na neděli 8.5.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ