Chystá se třetí zápas mezi Brandonem Morenem a Deivesonem Figueiredem. Měl by se uskutečnit na turnaji UFC 269

Ještě letos se uskuteční třetí zápas mezi Brandonem Morenem a Deivesonem Figueiredem. Očekává se, že k souboji dojde v prosinci na galavečeru UFC 269.

Zdroj: UFC

Deiveson Figueiredo dlouho volal po třetím zápase se šampionem Brandonem Morenem. Poprvé se v oktagonu utkali v prosinci 2020, ale střetnutí skončilo nerozhodně. Druhý zápas se odehrál letos v červnu a zvítězil v něm Moreno, který Deivesona připravil o pás v muší váze UFC.

Jak nyní informoval Brett Okamoto z ESPN, ke třetímu souboji mezi Morenem a Figueiredem dojde 11. prosince. UFC plánovala uspořádat zápas mezi Morenem a Alexanderem Pantojou, ale ten by nebyl připraven zápasit před koncem tohoto roku. Moreno už dříve deklaroval, že chce být aktivním šampionem a říkal, že by rád do konce roku absolvoval ještě nějaký zápas.

Brandon Moreno bojuje pod křídly UFC od roku 2016 a za tu dobu v oktagonu absolvoval 11 zápasů. Od roku 2019 je stále neporažený.

Deiveson Figueiredo přišel do UFC v roce 2017 a má za sebou 12 zápasů. Před zápasem s Morenem měl na kontě pět výher v řadě.

Zdroj: ESPN | Twitter Brett Okamoto

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ