DomůUFCChystá se třetí zápas mezi Brandonem Morenem a Deivesonem Figueiredem. Měl by...

Chystá se třetí zápas mezi Brandonem Morenem a Deivesonem Figueiredem. Měl by se uskutečnit na turnaji UFC 269

Ještě letos se uskuteční třetí zápas mezi Brandonem Morenem a Deivesonem Figueiredem. Očekává se, že k souboji dojde v prosinci na galavečeru UFC 269.

Zdroj: UFC

Deiveson Figueiredo dlouho volal po třetím zápase se šampionem Brandonem Morenem. Poprvé se v oktagonu utkali v prosinci 2020, ale střetnutí skončilo nerozhodně. Druhý zápas se odehrál letos v červnu a zvítězil v něm Moreno, který Deivesona připravil o pás v muší váze UFC.

Jak nyní informoval Brett Okamoto z ESPN, ke třetímu souboji mezi Morenem a Figueiredem dojde 11. prosince. UFC plánovala uspořádat zápas mezi Morenem a Alexanderem Pantojou, ale ten by nebyl připraven zápasit před koncem tohoto roku. Moreno už dříve deklaroval, že chce být aktivním šampionem a říkal, že by rád do konce roku absolvoval ještě nějaký zápas.

Brandon Moreno bojuje pod křídly UFC od roku 2016 a za tu dobu v oktagonu absolvoval 11 zápasů. Od roku 2019 je stále neporažený.

Deiveson Figueiredo přišel do UFC v roce 2017 a má za sebou 12 zápasů. Před zápasem s Morenem měl na kontě pět výher v řadě.

Zdroj: ESPN | Twitter Brett Okamoto

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ