DomůCZ/SK MMANa scéně je nová organizace pro influencery!

Na scéně je nová organizace pro influencery!

Na tiskové konferenci se představila nová MMA organizace Clash of the Stars, která se bude zaměřovat na zápasy influencerů a dalších populárních osobností.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Nová organizace představila jména účastníků i datum svého prvního turnaje. Ředitelem organizace je MMA zápasník Tomáš Le Sy.

První turnaj organizace se uskuteční v Českém Těšíně a to již 22.1. 2022. Bude bez diváků a fanoušci ho budou moci sledovat skrz PPV za cenu 10 euro. Pojede se podle pravidel amatérského MMA, tedy 3×3 minuty, zákaz loktů a submisí na nohy. Pouze hlavní zápas youtubera Datla bude s lokty. Mezi další zápasy influencerů patří například souboj Honzi Michálek vs. Bez Trika či Danny (TvTwixx) vs. Vítek.

Běžné fanoušky MMA pravděpodobně tento projekt neosloví, ale mladé lidi, kteří převážně sledují tyto influencery jistě ano. V zahraničí mají tyto projekty velký úspěch. Uvidíme, jak se to bude dařit zde v České republice.

Zdroj: Tisková konference Clash of the Stars

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ