DomůOstatníBojovník UFC Kevin Holland dal za vyučenou internetovému trollovi

Bojovník UFC Kevin Holland dal za vyučenou internetovému trollovi

Setkal se s nimi na internetu téměř každý. Internetoví trollové jsou všude kolem nás. Jsou to lidé, kteří na internetu a obzvláště na sociálních sítích provokují, urážejí a zesměšňují ostatní. Ostatní jsou na ně většinou krátcí.

Bojovník největší světové organizace MMA Kevin Holland se po mnoha provokacích na sociálních sítích rozhodl s uživatelem Instagramu, který jej provokoval, setkat a poučit ho na žíněnce. Internetový troll věřil, že navzdory černému pásu v BJJ, který Holland vlastní, bude schopen bojovníka UFC porazit.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

“Trailblazer” s ním proto uspořádal společný trénink, kde si oba mohli vyzkoušet, jak se jim daří na zemi. Níže si můžete prohlédnout ukázku z tréninku:

Zdroj: YouTube MMA Release | Instagram Kevin Holland

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ