DomůUFCIsrael Adesanya prozradil, o čem mluvil s Robertem Whittakerem bezprostředně po zápase

Israel Adesanya prozradil, o čem mluvil s Robertem Whittakerem bezprostředně po zápase

Israel Adesanya a Robert Whittaker se netají tím, že se nemají rádi. A také si to otevřeně řekli hned po svém posledním zápase.

Bojovníci se spolu utkali o víkendu na turnaji UFC 271, který se konal v americkém Houstonu. Adesanya porazil Whittakera na body a na tiskové konferenci po zápase prozradil, o čem se svým soupeřem po závěrečném gongu mluvil.

“Řekl jsem mu: “Víš, že tě nemám rád a ty nemáš rád mě, ale respektuji tě.” Odpověděl stejně a dodal: “Jsem si jistý, že v jiném životě bychom mohli být kamarády.” Odpověděl jsem, že možná. Jsme jen dva frajeři, kteří se snaží být nejlepší na světě. A dnes jsem byl tím nejlepším já.”

Zápas na UFC 271 byl Adesanyovým druhým soubojem s Whittakerem. První zápas mezi Robertem Whittakerem, tehdejším šampionem střední váhy a Israelem Adesanyou, tehdejším prozatímním šampionem, se odehrál 5. října 2019 na turnaji UFC 243. Israel v tomto zápase zvítězil a připravil tak Whittakera o jeho titul.

Po UFC 271 se Robert Whittaker nechal slyšet, že je přesvědčen o tom, že se s Adesanyou v budoucnu utká ve třetím zápase.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ