DomůCZ/SK MMAMach Muradov: Do dvou let bych mohl v UFC bojovat o titul

Mach Muradov: Do dvou let bych mohl v UFC bojovat o titul

Mach Muradov se rozpovídal o přípravě na svůj čtvrtý zápas v UFC. Prozradil také, jak dlouho by mohlo trvat, než si proklestí cestu k titulovému zápasu ve střední váze.

Zdroj: UFC

Jiří Procházka bude náhradníkem pro zápas o titul v polotěžké váze UFC a je velmi blízko k tomu, aby následně sám bojoval o mistrovský pás.

Dalším, kdo by jej mohl napodobit je Mach Muradov. Po třech vítězstvích v řadě se chystá na souboj s veteránem UFC Geraldem Meerschaertem, který je fantastickým zemařem.

V rozhovoru pro isport.cz se Mach podělil o své pocity z přípravného kempu.

“Příprava probíhá skvěle. Začalo to v Uzbekistánu, pak jsem přijel do Prahy a pak jsem jel zase do Uzbekistánu do hor. Poprvé mám dlouhou a plnohodnotnou přípravu. Více než tři měsíce. Cítím se dobře, ale jsem také unavený. Je to prostě dlouhé. Každopádně jsem připraven. Nebudu říkat, že tak, jako nikdy předtím, ale jsem opravdu natrénovaný, napumpovaný a na zápas se těším.”

Mach Muradov si svého příštího soupeře podrobně prostudoval. Třiatřicetiletý Američan má obrovské zkušenosti, což jasně dokazuje jeho bilance 32-14. Dosáhl 24 vítězství na submisi a jeho nejsilnější zbraní je boj na zemi. Naposledy porazil Bartosze Fabinského na gilotinu. Zabránil tak své třetí prohře v řadě.

“Je to dobrý zemař. V mé váhové kategorii má na kontě nejvíce ukončení na zemi, takže opravdu něco umí. Musím si dát pozor, aby mě nechytil do gilotiny. Nemyslím si, že by mě dokázal hodit. Mám lepší pohyb, jsem rychlejší a myslím, že jsem v postoji lepší než on.”

Pokud Mach Muradov přidá čtvrté vítězství v řadě, mohl by v dohledné době začít pomýšlet na soupeře z top 15 nebo top 10 střední váhy a také na případný titulový zápas. Současným držitelem pásu UFC ve střední váze je Israel Adesanya.

“Nevím, kdy si půjdu pro pás, ale je jasné, že tu ambici mám. Je to můj sen a vím, že se mi splní, pokud budu tvrdě pracovat. Protože když jsem začal bojovat v MMA, chtěl jsem být šampionem v nějaké organizaci. To se stalo. Pak jsem chtěl být v UFC a jsem v UFC. Mám tři vítězství v řadě a novou smlouvu. Pokud bude vše pokračovat jako doposud, budeme trénovat a vyhrávat, myslím, že to bude trvat rok a půl, možná dva roky a mohlo by to vyjít.”

Zdroj: iSport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ