Michael Chandler vyzývá Tony Fergusona: Zbývají dva týdny, nečekejme a pojďme do toho

Není to tak dávno, kdy Michael Chandler rozšířil řady největší organizace MMA na světě. A hned se dostal do pozice náhradníka pro zápas Nurmagomedov vs. Gaethje, který se uskuteční na turnaji UFC 254.

Embed from Getty Images

On sám by se však na turnaji rád utkal s Tony Fergusonem.

“Jsem připravený na 24. října. Už dělám váhu a můžu bojovat s Fergusonem. Ve skutečnosti to je jediný bojovník, který mě zajímá. Nechci žádná jiná jména. Chci Tonyho Fergusona.”

“Když jsem podepisoval kontrakt s UFC, hned se mě ptali, jestli bych mohl bojovat už v říjnu. Bez váhání jsem jim řekl, že ano. Poirier se měl utkat s Fergusonem, ale UFC prý nepřistoupila na jejich finanční podmínky. Já jsem se stal náhradníkem pro zápas Khabiba s Justinem, ale s největší pravděpodobností ani jeden z nich ze zápasové karty nevypadne.”

“Na stole byly také nabídky pro Tonyho Fergusona a Dustina Poiriera, ale oba řekli ne. Dustin už má protivníka, ale Ferguson stále ne. Nerozumím tomu, proč Tony nechce bojovat na nejlepší kartě tohoto roku. Zbývají dva týdny, nečekejme a pojďme do toho. Půjdu do oktagonu s Fergusonem, porazím ho a budu o velký kus blíže k titulovému zápasu.”

Chandler (21-5) bojoval 10 let v Bellatoru. Během této doby se stal třikrát šampionem lehké váhy. Porazil takové zápasníky jako jsou například Marcin Held, Eddie Alvarez nebo Patricky Freire. Chandler má na svém kontě 16 ukončení před časem. Ve svém posledním zápase, na turnaji Bellator 243, knokautoval bývalého šampiona UFC, Bensona Hendersona.

Zdroj: MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCZahraniční MMA