Khabib Nurmagomedov reaguje na prohru Conora McGregora: Dobro vždy zvítězí nad zlem

Khabib Nurmagomedov zareagoval na prohru Conora McGregora na UFC 264. Ir podruhé v řadě prohrál s Dustinem Poirierem. “The Notorious” utrpěl zranění, kvůli kterému nemohl v zápase pokračovat.

Zdroj: UFC

Na turnaji UFC 264 došlo ke třetímu vzájemnému souboji mezi Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem. Ir se v prvním kole zranil a výhru si tak na své konto připsal “The Diamond”. Bilance vzájemných zápasů obou bojovníků je v tuto chvíli 2:1 ve prospěch Poiriera. Na Američanův úspěch reagoval jeho bývalý soupeř a zároveň bývalý šampion UFC v lehké váze Khabib Nurmagomedov.

“Dobro vždy vítězí nad zlem. Mám velkou radost z Dustina Poiriera. Doufám, že do konce roku získáš mistrovský pás.”

Nurmagomedov se s McGregorem utkal na turnaji UFC 229 a vítězem se stal Rus, který irského bojovníka donutil odklepat ve 4. kole zápasu. “The Eagle” ukončil svou zápasnickou kariéru a do klece MMA se už nehodlá vrátit. McGregor, jak je u něj zvykem, si však stále nedá pokoj a v rozhovorech před třetím zápasem s Poirierem se Rusovi veřejně posmíval a tvrdil, že ve sportu MMA nic nedokázal. Jak je vidět, vztahy mezi oběma velikány bojových sportů jsou stále na bodu mrazu.


Sleduj turnaj UFC Vegas 31: Makhachev vs. Moises ŽIVĚ a ZDARMA

Návrat Mieshy Tate a jména jako Islam Makhachev, Thiago Moises nebo Mateusz Gamrot slibují kvalitní MMA podívanou SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze 17. na 18.7.


Zdroj: MMA Junkie

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA