DomůUFCKhamzat Chimaev před zápasem s Natem Diazem: Nakopu mu zadek a vykopnu...

Khamzat Chimaev před zápasem s Natem Diazem: Nakopu mu zadek a vykopnu ho z UFC!

Khamzat Chimaev se vyjádřil ke svému nadcházejícímu soupeři, kterým je Nate Diaz. “Borz” si na Diazovi cení, že přijal jejich vzájemný souboj, zároveň mu ale slibuje pořádný výprask.

Chimaev se utká s Natem Diazem již na zářijovém turnaji UFC 279 a tento duel bude bezpochyby ozdobou celého galavečera. Čečenec je považován za obrovského favorita a není divu. Je prakticky ve všech ohledech lepším bojovníkem a vyznačuje se také mnohem lepšími fyzickými předpoklady.

Necelý měsíc před zápasem poskytl “Borz” rozhovor webu The Mac Life. Osmadvacetiletý Čečenec svým typickým způsobem prohlásil, že hodlá svého soupeře zničit. Chimaev ale také dodal, že ho překvapilo, že Nate Diaz s jejich vzájemným soubojem souhlasil.

“Samozřejmě mě velmi překvapilo, že tento duel přijal, protože sám v rozhovorech zmiňoval, že je to pro něj nepříjemný zápas. Snadno se s ním vypořádám. On stárne. Už to není ten samý zápasník, který porazil McGregora. Tohle je jeho poslední zápas. O on ho prohraje. Nakopu mu zadek a vykopnu ho z UFC.”

Přesto Chimaev vyjádřil Diazovi respekt.

“Je to bojovník. To mu nikdo a nic nemůže vzít. Vždy bojuje až do posledních vteřin. Má můj respekt za to, že tento zápas přijal, ale neudělal dobře.”

Khamzat Chimaev je v současné době na třetím místě žebříčku UFC ve veltrové váze. “Borz” se fanouškům naposledy představil v dubnu na turnaji UFC 273, kde po vyrovnaném souboji porazil Gilberta Burnse na body. Bojovník, který trénuje ve švédském klubu Allstar, je od začátku své profesionální kariéry neporažený.

Zdroj: The Mac Life


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ