DomůUFCKhamzat Chimaev před zápasem s Natem Diazem: Nakopu mu zadek a vykopnu...

Khamzat Chimaev před zápasem s Natem Diazem: Nakopu mu zadek a vykopnu ho z UFC!

Khamzat Chimaev se vyjádřil ke svému nadcházejícímu soupeři, kterým je Nate Diaz. “Borz” si na Diazovi cení, že přijal jejich vzájemný souboj, zároveň mu ale slibuje pořádný výprask.

Chimaev se utká s Natem Diazem již na zářijovém turnaji UFC 279 a tento duel bude bezpochyby ozdobou celého galavečera. Čečenec je považován za obrovského favorita a není divu. Je prakticky ve všech ohledech lepším bojovníkem a vyznačuje se také mnohem lepšími fyzickými předpoklady.

Necelý měsíc před zápasem poskytl “Borz” rozhovor webu The Mac Life. Osmadvacetiletý Čečenec svým typickým způsobem prohlásil, že hodlá svého soupeře zničit. Chimaev ale také dodal, že ho překvapilo, že Nate Diaz s jejich vzájemným soubojem souhlasil.

“Samozřejmě mě velmi překvapilo, že tento duel přijal, protože sám v rozhovorech zmiňoval, že je to pro něj nepříjemný zápas. Snadno se s ním vypořádám. On stárne. Už to není ten samý zápasník, který porazil McGregora. Tohle je jeho poslední zápas. O on ho prohraje. Nakopu mu zadek a vykopnu ho z UFC.”

Přesto Chimaev vyjádřil Diazovi respekt.

“Je to bojovník. To mu nikdo a nic nemůže vzít. Vždy bojuje až do posledních vteřin. Má můj respekt za to, že tento zápas přijal, ale neudělal dobře.”

Khamzat Chimaev je v současné době na třetím místě žebříčku UFC ve veltrové váze. “Borz” se fanouškům naposledy představil v dubnu na turnaji UFC 273, kde po vyrovnaném souboji porazil Gilberta Burnse na body. Bojovník, který trénuje ve švédském klubu Allstar, je od začátku své profesionální kariéry neporažený.

Zdroj: The Mac Life

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ