DomůUFCJorge Masvidal prohrál raperovi Drakeovi 275 tisíc dolarů. Tak ho aspoň pozval...

Jorge Masvidal prohrál raperovi Drakeovi 275 tisíc dolarů. Tak ho aspoň pozval na večeři

Raper Drake vsadil na Masvidalovu výhru proti Colbymu Covingtonovi pořádný balík. A přišel o něj.

Minulý víkend se v hlavním zápase turnaje UFC 272 utkali Jorge Masvidal a Colby Covington. Samotný zápas provázela díky jejich předchozímu přátelství, které se ovšem změnilo v nenávist, zlá krev. V den zápasu ještě přilil trochu oleje do ohně kanadský raper Drake.

Drake, držitel ceny Grammy, vsadil 275 tisíc dolarů (v bitcoinech) na to, že Jorge Masvidal zvítězí. Bohužel se tak nestalo.

V zápase dominoval Covington. Masvidal měl sice své momenty, včetně knockdownu ve čtvrtém kole, ale jinak byl naprosto převálcován. Na konci pětikolového zápasu se “Chaos” radoval z jasného vítězství na body.

A nebyl by to Colby Covington, kdyby si na pozápasové tiskové konferenci do Drakea nerýpnul.

Když se jej novináři zeptali, co si myslí o raperově sázce na Jorgeho Masvidala, Colby poslal Drakeovi jasný vzkaz.

“Drakeu, běž do prd*le se svým sázením. Vrať se zpátky ke svým odpadovým malým albům a rapování.”

Jorge Masvidal se nyní na sociálních sítích rozhodl vyjádřit raperovi podporu. ‘Gamebred’ na Twitteru zveřejnil jednoduchý vzkaz a dal raperovi najevo, že až se oba příště setkají v Miami, večeře je na něj.

Trochu drahá večere, nemyslíte?

Zdroj: Twitter Jorge Masvidal | BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ